Naudinga žinoti

 • Kaip sustiprinti sąnarius papildais ir mankšta?
  Sąnariai – kaulus jungianti jungtis, kuri leidžia juos lankstyti ir nevaržomai judėti. Bėgant metams, sąnariai pradeda dilti, o tam įtaką gali daryti ne tik amžius, aktyvus gyvenimo būdas, tačiau ir netinkama mityba, žalingi įpročiai, viršsvoris. Apie sąnarių problemas dažnai signalizuoja skausmas, o kad juos sustiprintume bei išvengtume didesnių skausmų turime jais rūpintis nuolatos.
 • Paakių priežiūra- ką svarbu žinoti?
  Paakių sritis jautriausia ir gležniausia odos zona. Šioje vietoje oda yra labai plona. Ji siekia 0.1- 0.5 mm. Paakiuose yra mažiausiai riebalinių liaukų, dėl to oda nėra elastinga, ji greičiau raukšlėjasi ir yra sausesnė. Be to odai aplink akis tenka ir milžiniškas krūvis. Ar žinojote, kad mes per dieną vidutiniškai sumirksime 10 tūkstančių kartų? O, tai tikrai įspūdingas kiekis ir krūvis!
 • Kofermentas Q10: kokia jo nauda organizmui?
  Dažnai kofermentas Q10 (KoQ10, dar vadinamas ubichinonu) yra vadinamas vitaminu. Svarbu žinoti, kad tai – ne vitaminas, o tik panašus į jį riebaluose tirpus junginys, randamas kiekvienoje gyvo organizmo ląstelėje, tačiau gausiausia jo – apie energiją gaminančias mitochondrijas. Būtent dėl šios priežasties, sumažėjus kofermento Q10 koncentracijai organizme, sutrinka širdies ritmas, greičiau pavargstame ir ilgiau neatsigauname po fizinio krūvio. Taigi, kaip išsaugoti, o praradus atstatyti KoQ10 kiekį organizme?
 • Kokius NeoLife papildus vartoja olimpinis slidinėjimo čempionas Sami Jauhojärvi
  Sami Jauhojärvi olimpinis slidinėjmo čempionas dalinasi savo patirtimi, kaip pasiekti išsikeltus tikslus, kaip motyvuoti save ir nepasiduoti, kai būna labai sunku. Sami atskleidžia, kokius NeoLife papildus vartoja pats, kad svarbu ne tik treniruotis ir pasiekti puikią formą, bet kaip svarbu greitai atsistatyti po sunkių treniruočių ir kaip tai jam padaryti padeda NeoLife maisto papildai. Daugiau informacijos sužinosite peržiūrėją šį video:
 • Kokių maistinių medžiagų labiausiai reikia vaikams?
  Vaikams reikalingas geras maistinių medžiagų balansas iš natūralių šaltinių: vaisių, daržovių, sveikų grūdų, sveikų baltymų šaltinis iš žuvies. Taip pat svarbu nepamiršti mankštintis ir ilsėtis. Sveikas maistas ir maisto papildai- tai makroelementų, vitaminų, mineralų ir augalinių medžiagų įvairovės šaltinis, kuris yra svarbus vaiko vystymuisi.
 • Omega-3 Salmon Oil Plus tyrimai
  Vieni iš atliktų klinikinių tyrimų su žmonėmis su ypatingu GNLD/NeoLife „Omega-3 Salmon Oil Plus“ papildu nustatė naujus omega 3 papildų savybių standartus ir įrodė, kad šis produktas yra labai naudingas. Šio aštuonias savaites trūkusio mitybos eksperimento metu, kuriam vadovavo GNLD/NeoLife Mokslo patarėjų tarybos (SAB) narė dr. Arianna Carughi, buvo žiūrima į GNLD/NeoLife „Omega-3 Salmon Oil Plus“ poveikį omega- 3 rodikliui ląstelėse.
 • Kodėl Omega-3 salmon oil plus?
  „Omega-3 Salmon Oil Plus‟ nereikia atskiro pristatymo. Dešimtmečiais girdėjome ir skaitėme apie omega-3 riebalų rūgštis, kurių svarba yra plačiai pripažįstama. Europos Komisijos reglamentai (ES) Nr. 440/2011 ir Nr. 432/2012 leidžia teigti, jog:
 • Omega-3 riebiosios rūgštys ir cholesterolis
  Kas yra cholesterolis? Cholesterolis tai į vašką panaši riebi medžiaga randama kiekvieno žmogaus organizmo ląstelėse. Mūsų organizmas sugeba pats sintetinti cholesterolį, o pagrindinė jo gamybos ir saugojimo vieta yra mūsų kepenys.
 • Subalansuota moterims
  Estrogenas – garsiausias moterų lytinis hormonas, kuris moterį paverčia moterimi. Jį išskiria kiaušidės. Dėl estrogenų moterų figūra įgyja žavių apvalumų :). Jis greitina organizmo ląstelių atsinaujinimą, saugo odos jaunystę, plaukų blizgesį ir purumą, kraujagysles – nuo cholesterolio.
 • Alergijų priežastys ir gydymas
  Vis daugiau ir daugiau žmonių kenčia nuo alergijų, todėl šį kartą kaip tik apie jas. Kas sukelia alergijas, kodėl jos atsiranda ir kaip jas gydyti. Alergijų yra labai daug ir įvairių: maisto alergijos, žiedadulkių alergijos, chemikalų, odos ir t.t. Kas yra alergija? Alergija yra organizmo imuninės sistemos reakcija į organizmą patekusį neatpažįstamą objektą (žiedadulkes, dulkes, maistą, chemikalus ir t.t.).