NeoLife registracija, kaip tapti NeoLife konsultantu?

Norite pirkti NeoLife/GNLD produkciją pigiau?

Norite uždirbti papildomų pajamų arba pradėti nuosavą verslą?

Kyla klausimų, kaip tapti NeoLife konsultantu?

Visa tai-įmanoma! Ir mes Jums padėsime!

Įdomu?

Nori pradėti dabar? NeoLife registracija:

Susisiekite su mumis:

El. paštu: info@sveikataisgamtos.lt
Telefonu:
Kęstutis +370 698 30844
Laura    + 370 614 41629
Nepriklausomi NeoLife konsultantai: (ID 57-441295)

gnld

5 priežastys, kodėl verta tapti nepriklausomu NeoLife konsultantu

  1. SVEIKATINGUMAS

Patirkite geresnį gyvenimą su aukščiausios kokybės produktais iš sveikų šaltinių. Prognuozuojama, kad sveikatos ir sveikatingumo pramonė, greitai taps milijardų eurų vertės pramone, tad pats laikas prisijungti prie mokslu pagrįstų ir kliniškai patvirtintų sprendimų.

  1. ASMENINIS TOBULĖJIMAS

Prisijunkite prie šiuolaikiškiausių asmeninio tobulėjimo ir lyderystės mokymų bei renginių programos. Tapkite bendruomenės, kuri pasiryžusi padėti Jums tapti geriausiu dalimi.

  1. GALIMYBĖ

Ar įmanoma pradėti startuolio verslą už mokestį, prilygstantį išlaidoms vakarienei su pora draugų? „NeoLife” startuolis mitybos srityje leis jums turėti savo verslą ir užsiimti juo laikantis savų sąlygų- galite dirbti kur norite, kada norite ir gauti pajamų už dalijimąsi gera savijauta. Pajamos su „NeoLife”- paprasčiau nei jūs galvojate.

  1. PRIVALUMAI

Būdami „NeoLife” nepriklausomu konsultantu, galite dirbti ir gauti pelningo rinkodaros plano teikiamų privalumų, taip pat dalyvauti tarptautinėse skatinimo programose, kurios atveria galimybių pasaulį- remiantis jūsų darbo rezultatais, galite mėgautis prabangiomis atostogomis ar gauti papildomų premijų. Be to, juk nėra geresnio jausmo nei žinojimas, jog dirbdami keičiate kitų gyvenimus. Jums nereikia skolintis šimtų tūkstančių eurų veiklos pradžiai ir „NeoLife” verslas prieinamas visiems, nežiūrint į amžių, išsilavinimą, rasę ar gyvenamą vietą.
Savo „NeoLife” verslą jūs galite perduoti ateities kartoms.

  1. TIKSLAS

Jūs esate sukurti turint ypatingą tikslą- pakeisti pasaulį taip, kaip niekas kitas. Nepamirškite to! Pasak kompanijos CEO Kendros Brassfield, „su „NeoLife” mes galime ne tik dirbti ir užsidirbti pragyvenimui, bet ir gyventi bei keisti kitų gyvenimus”. Visa tai- jūsų rankose!

„NeoLife” misija yra sukurti sveikesnį ir laimingesnį pasaulį. Tam pasitelkiami paprasti ir praktiški būdai, aukščiausios kokybės produktai ir visiems vienodos galimybės. Tad, jei Tau aktualūs tokie žodžiai, kaip sveikata, kokybiškas gyvenimo būdas, draugystė, šeima, dirbti turi būti smagu, darbas iš namų, norite vartoti aukščiausios kokybės maistines medžiagas ir pasidalinti sveiko gyvenimo būdo galimybėmis su kitais žmonėmis – mes laukiame Tavęs mūsų augančioje NeoLife konsultantų komandoje.

NeoLife registracija internetu: