Paskelbta

Omega-3 Salmon Oil Plus tyrimai

Omega-3 Salmon Oil Plus tyrimai

Vieni iš atliktų klinikinių tyrimų su žmonėmis su ypatingu GNLD/NeoLife „Omega-3 Salmon Oil Plus“ papildu nustatė naujus omega 3 papildų savybių standartus ir įrodė, kad šis produktas yra labai naudingas. Šio aštuonias savaites trūkusio mitybos eksperimento metu, kuriam vadovavo GNLD/NeoLife Mokslo patarėjų tarybos (SAB) narė dr. Arianna Carughi, buvo žiūrima į GNLD/NeoLife „Omega-3 Salmon Oil Plus“ poveikį omega- 3 rodikliui ląstelėse. Rezultatai be jokios abejonės parodė, kad „Omega-3 Salmon Oil Plus“ yra ne tik biologiškai prieinamas ir įsisavinamas organizmo, bet ir naudingas širdžiai, subalansuojantis omega- 3 ir omega- 6 kiekį.

Bendri faktai
Omega-3 riebalų rūgščių nauda ir svarba sveikatai, gyvybingumui ir ilgaamžiškumui jau kelis dešimtmečius yra viena iš tyrimų temų. Pradedant pirmaisiais atradimais 1960-aisiais ir 1970-aisiais iki tokių patvirtinančių tyrimų, kaip GNLD/NeoLife, be jokios abejonės galima manyti, kad omega-3 riebalų rūgštys vaidina svarbų vaidmenį žmonių sveikatai. Pasitelkdamas epidemiologiniais tyrimais (didelių populiacijų tyrimais), mokslas įrodė, kad didelė dalis gyventojų negauna pakankamai „gerųjų riebalų“, bet suvartojamos didelės porcijos „blogųjų“. Ši mitybos realybė sukelianti esminį disbalansą, tiesiogiai siejama su didėjančiais prastos sveikatos atvejais ir spartėjančiu senėjimo procesu.

Pasaulio sveikatos organizacijos (WHO) ir daugelio kitų didžiausių sveikatos įstaigų tikslas – omega-3 riebalų rūgščių kiekio maiste padidinimas. Tai pagrindinis veiksnys ieškant išeities iš pasaulį užklupusios chroninių ligų epidemijos. Žymi pasaulyje GNLD/NeoLife SAB jau dešimtmečius žino, kad vienintelis įgyvendinamas sprendimas, leidžiantis žmogui gauti pakankamą kiekį omega-3 riebalų rūgščių, reikalingų ilgalaikei sveikatai ir gyvybingumui, tai maisto ir sveiko maisto papildų derinys. Šie klinikiniai bandymai patvirtina, kad „Omega-3 Salmon Oil Plus“ yra labai efektyviai tenkinantis šį poreikį ir palaikantis bendrąją sveikatą.

Omega-3 Salmon Oil Plus tyrimai
Tyrime dalyvavo 31 sveikas suaugęs žmogus (16 vyrų ir 15 moterų) nuo 35 iki 65 metų amžiaus. Remiantis kontrolės komisijos patvirtintu klinikinių maisto tyrimų protokolu, darbo metu buvo žiūrima į poveikį, kurį padarys 3 per dieną suvartojamos „Omega-3 Salmon Oil Plus“ kapsulės 8 savaičių laikotarpiu. Visus kraujo mėginius, tyrimus ir statistinę apžvalgą atliko nepriklausomi atstovai.

Omega-3 Salmon Oil Plus tyrimo rezultatai

  • Įrodytas biologinis prieinamumas ir įsisavinimas. – Padidina DHA, EPA ir DPA lygį raudonosiose kraujo ląstelių membranose.
  • Įrodyta nauda sveikatai. – Subalansuoja omega-3 ir omega-6 riebalų rūgštis
  • Įrodyta, kad išstumia arachidono rūgštį.

Šis tyrimas parodė, kad žuvų taukai „Omega-3 Salmon Oil Plus“ vos per 8 savaites sugebėjo 9,6% išstumti arachidono rūgšties skverbimąsi į ląstelės membraną – tai dar vienas svarbus omega- 3 naudingumo sveikatai rodiklių, susijęs su spartėjančiu senėjimo procesu.

Pagerina omega 3 ir omega 6 santykį
Santykinė omega-3 ir omega-6 riebalų rūgščių proporcija – tai sveikatos indikatorius. Žemas omega- 3 riebalų rūgščių lygis tiesiogiai siejamas su prasta sveikata, o aukštas omega- 3 lygis rodo mažesnę riziką būti blogos sveikatos. Vartojant žuvies taukus „Omega-3 Salmon Oil Plus“ pastebėta, kad pagerėjo santykis omega 3:6.

Čia dar vienas pavyzdys, kaip GNLD/NeoLife žengia tolesnį žingsnį įrodydama savo produktų veiksmingumą. Jie ne tik naudoja naujausią molekulinės diferenciacijos technologiją, kad užtikrintų maksimalų visų aštuonių omega-3 šeimos narių grynumą ir veiksmingumą GNLD/NeoLife remdamasi žmonių tyrimais, taip pat patvirtina, kad šių naudingų omega- 3 riebalų rūgščių yra mūsų ląstelių membranose ir jos teikia naudingą poveikį mūsų sveikatai bei ilgaamžiškumui. GNLD/NeoLife rimtai žiūri į savo produktų saugumą ir veiksmingumą.