Paskelbta

Kodėl Omega-3 salmon oil plus?

Roberto-Liberio-decente

Priežastys, kodėl naujam klientui derėtų pirkti ir išbandyti mūsų produktus, taip pat, kodėl mūsų konsultantais galima pasitikėti, slypi produktų kokybėje.

„Omega-3 Salmon Oil Plus‟ nereikia atskiro pristatymo. Dešimtmečiais girdėjome ir skaitėme apie omega-3 riebalų rūgštis, kurių svarba yra plačiai pripažįstama. Europos Komisijos reglamentai (ES) Nr. 440/2011 ir Nr. 432/2012 leidžia teigti, jog:

  • Dokozaheksaeno rūgštis (DHR), motinai ją vartojant, yra naudinga normaliam vaisiaus ir žindomų kūdikių smegenų vystymuisi.*
  • Dokozaheksaeno rūgštis (DHR), motinai ją vartojant, yra naudinga normaliam vaisiaus ir žindomų kūdikių akių vystymuisi.*
  • EPR ir DHR svarbios normaliai širdies veiklai.**
  • DHR svarbi normaliai smegenų funkcijai palaikyti.**
  • DHR padeda išsaugoti normalų regėjimą.**
  • Dokozaheksaeno rūgšties (DHR) vartojimas yra naudingas normaliam kūdikių iki 12 mėn. amžiaus regėjimo vystymuisi.***

* Teigiamas poveikis atsiranda per parą suvartojant 200 mg DHR kartu su suaugusiesiems rekomenduojamu suvartoti per parą omega–3 riebalų rūgšties kiekiu.
** Teigiamas poveikis pasireiškia per parą suvartojant 250 mg DHR.
*** Teigiamas poveikis atsiranda per parą suvartojant 100 mg DHR.

Kodėl mūsų „Omega-3 Salmon Oil Plus‟ yra geresnis produktas? Todėl, kad jis sukurtas gamtos ir pagrįstas mokslo.

SUKURTA GAMTOS

Mūsų produktas pagamintas laikantis gamtos numatyto pavyzdžio žmogaus mitybai. Aliejai gaunami iš lašišų, ančiuvių, sardinių ir tunų, patikrinti dėl galimų 200 pavojingų medžiagų, jog būtų užtikrinta, jog jų produkte nėra. Tam, kad būtų gaunamas platus omega-3 riebalų rūgščių spektras, naudojamos įvairios žuvys: produkte yra visos 8 omega-3 riebalų rūgščių rūšys, įeinančios į žmogaus mitybą, – kaip ir numatė gamta.

PAGRĮSTA MOKSLO

Kartu su įvairiais omega-3 riebalų rūgščių naudą įrodančiais tyrimais, išspausdintais moksliniuose žurnaluose, mes taip pat norėjome pateikti su mūsų produktu susijusių duomenų, ir atlikome klinikinį tyrimą. Jo rezultatai pristatyti FASEB (ang. Federation of American Societies for Experimental Biology – liet. Amerikos eksperimentinės biologijos sąjungų federacija) 2008 m. metinėje konferencijoje. Buvo įrodyta, kad „Omega-3 Salmon Oil‟ dėl gero biologinio prieinamumo yra veiksmingas produktas.

Trijose „Omega-3 Salmon Oil Plus‟ kapsulėse yra daugiau kaip 1 g omega-3 riebalų rūgščių, iš kurių EPR sudaro 460 mg ir DHR – 480 mg.

Veiksmingas, saugus ir natūralus žmogui produktas. „NeoLife‟ − visada teisingas pasirinkimas.

Roberto Liberio, Director of Product Management NeoLife Europe.

Šaltinis www.neolifeblog.lt