Paskelbta

Paakių priežiūra- ką svarbu žinoti?

Paakių sritis jautriausia ir gležniausia odos zona. Šioje vietoje oda yra labai plona. Ji siekia 0.1- 0.5 mm. Paakiuose yra mažiausiai riebalinių liaukų, dėl to oda nėra elastinga, ji greičiau raukšlėjasi ir yra sausesnė. Be to odai aplink akis tenka ir milžiniškas krūvis. Ar žinojote, kad mes per dieną vidutiniškai sumirksime 10 tūkstančių kartų? O, tai tikrai įspūdingas kiekis ir krūvis!

Dažniausiai įvardijamos trys pagrindinės paakių problemos:

„Žąsų kojelės” – Taip kosmetologai vadina atsiradusias raukšleles po akimis. Jos dažniausiai atsiranda nuo intensyvaus mirksėjimo, prisimerkimo, akių trynimo ir pan. Šiai jautriai odos sričiai kenkia ir ilgas buvimas saulėje.

Patamsėję ratilai – Ši problema dažniausiai atsiranda dėl nuovargio, akių įtampos, plonėjančios odos.

Akių maišeliai ir paburkimas -Jie dažniausiai atsiranda nuo miego trūkumo, per ilgo buvimo saulėje ar alergijos.

Paakių odai kenkia ir nesveikas gyvenimo būdas: rūkymas, alkoholis, stresas, nuovargis, miego stoka.

Dažnai žmonės klausia, tai kada turėčiau pradėti rūpintis savo paakių oda? Tai labai individualu, tačiau specialistai pataria jau nuo 20 metų pradėti rūpintis paakių oda ir naudoti lengvos konsistencijos paakių kremus ar gelius. Vyresnėms moterims gali prireikti stipresnių, didesnės koncentracijos paakių kremų ar serumų, kurių sudedamosios dalys skatina kolagenų sintezę, skatina odą atsinaujinti. Paprastai tariant, paakių odos priežiūra svarbi, nepriklausomai nuo amžiaus.

Labai svarbi taisyklė visoms moterims- būtinai nusivalyti makiažą prieš naktį. Nenuvalius makiažo prieš einant miegoti, tikrai nepadėsite savo odai išlikti gražiai ir jaunai. Makiažo nuėmimui geriau naudoti ne vandenį, o specialius makiažo nuėmėjus. Šiais laikais jų tikrai yra labai kokybiškų. Vienas tokių švelnių, ekologiškų, sertifikuotų makiažo valiklių yra Nutriance Organic makiažo valiklis.
Jei jums jau virš trisdešimt, tokią veido odą rekomenduojama gausiai drėkinti. Geriausia rinktis tirštesnį drėkinamąjį odos kremą su stangrinamosiomis ir ląstelių atsinaujinimą skatinančiomis medžiagomis: rudieji ir raudonieji jūros dumbliai, hialurono rūgštis, paprastasis kaštonas, vitaminai E ir C, kurie yra stiprūs antioksidantai.

Dažnai galima išgirsti klausimą: koks yra geriausias paakių kremas? Vienareikšmio atsakymo į šį klausimą nėra, nes tai labai individualu, taip pat priklauso nuo žmogaus amžiaus ir kokiu tikslu norima vartoti paakių kremą.

Kaip sumažinti paakių raukšles?

Kai kurios moterys bando spręti šią problemą operacijomis ar botulino injekcijomis, tačiau tai yra tik laikinas sprendimas. Paakių oda yra labai plona ir patiria įvairius krūvius. Dauguma emocijų išreiškiame akimis, labai dirba mimikos raumenys, todėl sprendimas viską išspręsti operacijomis ir injekcijomis būtų laikinas ir reikalautų tęstinumo.

Savalaikė ir nuolatinė paakių priežiūra ir kokybiški paakių kremai gali padėti išlaikyti paakių odą elastingesnę, šviesesnę, stangresnę, deja, kad ir kaip norėtume jie negali visiškai panaikinti mimikos ir natūralaus senėjimo raukšlių.

Į ką atkreipti dėmesį renkantis paakių kremus?

Renkantis paakių kremą, reikėtų atkreipti dėmesį į jo sudėtį. Rinktis vertėtų, kuo natūralesnę sudėtį ir kuo mažiau, kad būtų nenatūralių sintetinių medžiagų. Svarbu pasidomėti ar daryti su tokiais kremais klinikiniai tyrimai, kokie rezultatai gauti, kokie atsiliepimai, kokiose laboratorijose testuoti. Jei tai ekologiški kremai ar jie turi atitinkamus sertifikatus. Ar kreme esančios medžiagos veikia sinergiškai tarpusavyje ar biologiškai suderintos.

Taip pat prieš perkant svarbu įsivertinti, kokiai problemai spręsti vartosite. Nes nemažai kremų sprendžia tik vieną problemą, kaip pvz. akių paburkimą arba gali sumažinti smulkias raukšleles arba pajuodusius ratilus aplink akis, bet neveikia visų vienu kartu.

Paakių kremas vyrams, taip pat turėtų būti save prižiūrinčio ir gerbiančio vyro kosmetinėje. Jei moteris daugiau vargina raukšlelės po akimis, tai vyrai dažniau susiduria su kita problema- paakių paburkimu. Priežastys būna įvairios. Vyrai daugiau laiko praleidžia automobiliuose, uždarose patalpose, daugiau rūko, mažiau skiria dėmesio savo odai. Vyrams paakiai daugiau tinsta ir dėl to atsiranda gilesnės raukšlės po akimis. Todėl vyrams labiau rekomenduotina rinktis paakių kremus ant kurių parašyta, kad mažina juodus ratilus po akimis arba paburkimus. Toks paakių kremas padės pašalinti paburkimus ir pagerins odos elastingumą ir mikrocirkuliaciją.

Sakoma, kad akys mūsų sielos veidrodis. Todėl labai norisi, kad jis būtų nepriekaištingas. NeoLife kompanija atsižvelgdama į vyrų ir moterų skirtingus poreikius sukūrė trejopo poveikio ekologišką sertifikuotą paakių gelį „Insta-Lift Eye Gel“, kuris gaivina pavargusias akis, patamsėjusius paakius, mažina paburkimą, tonizuoja, suteikia odai elastingumo, todėl pastebimai sumažėja raukšlės ir smulkios raukšlelės, o akys pastebimai atsigauna. Visas sudėtyje esantis jūros ir sausumos augalinių medžiagų derinys yra biologiškai suderintas, veikia sinergiškai ir suteikia maksimalią naudą.

Kliniškai įrodyta, kad vos per 30 minučių sumažina raukšlių gylį iki 40%!
Bandymai atlikti prižiūrint dermatologams ir oftalmologams.

NeoLife paakių gelis, kaip ir visa Nuriance Organic odos priežiūros linija turi „COSMOS ORGANIC“ sertikatą, kurį suteikė „ECOCERT GREENLIFE“.

Kaip naudoti: jei kankina paburkę paakiai, juodi ratilai aplink akis, rekomenduojama paakių gelį naudoti ryte ir vakare, švelniai bevardžio piršto pagalvėle tapšnojant po akimi, taip pat įtraukiant ir akių vokus. Netepti labai arti akies ir nedėti storo gelio sluoksnio. Jo reikia labai nedaug.