Tre-en-en, maisto papildas

46

Tre-en-en, maisto papildas iš sveikų grūdų ekstraktų

Pakuotė: 120 kapsulių.
Pilnavertis lipidų ir sterolių mišinys.
Vartoti po 1 - 3 kapsules per dieną valgio metu.


Rodyti etiketę.

More details

Kaina In stock 52,10€ 52.1

Prekės aprašymas

Tre-en-en, maisto papildas iš sveikų grūdų ekstraktų

Pirmas pasaulyje augalinės kilmės maisto papildas, skatinantis ląstelių funkcionavimą. Šis išskirtinis mitybos papildas aprūpina mūsų organizmą optimaliai sveikatai ir ląstelių funkcijai reikalingais lipidais ir steroliais, apimant omega 6 ir omega 3 riebiąsias rūgštis, betą-sitosterolį, gama-oryzanolį, stimasterolį, kampesterolį bei oktakosanolį.

Tre-en-en unikali formulė "trys viename" suteikia natūralių, veiksmingų, ląsteles maitinančių medžiagų. Lipidai ir steroliai yra išspausti iš trijų rūšių sveikų grūdų - kviečių, ryžių ir sojų.

Tre-en-en maisto papildas sukurtas jau 1958 metais ir visame pasaulyje tik GNLD/NeoLife kompanija turi teisę naudoti šį preparatą. Visas apdirbimas vyksta žemose temperatūrose.

Tre-en-en – tai koncentratas iš augalinių riebalų, kurie prie įprastų apdirbimo sąlygų (aukštose temperatūrose) suyra. Tos neprisotintos riebiosios rūgštys būtinos ląstelių membranoms. Ląstelių membranos įleidžia į ląstelę naudingas medžiagas ir iš ląstelių – atliekas. Mūsų organizme yra 73 milijardai ląstelių ir jos visos turi efektyviai funkcionuoti.

Ląstelės suserga, jeigu sutrinka pusiausvyra tarp "gerų" ir "blogų" riebalų mūsų maiste. Jos deformuojasi ir sunyksta. Naujų sveikų ląstelių atsiradimas sutrikęs. Naudodami mitybos papildus padedame į kraują patekti geroms ir būtinoms maisto medžiagos. Jeigu ląstelės membrana šių naudingų medžiagų nepraleidžia, tai, atitinkamai, iš jų nėra jokios naudos. Mes vis tiek pavargstame ir jaučiamės blogai.

Sveikata negali būti geresnė, negu jos pagrindas – ląstelės. Reiškia, kad mes esame sveiki arba sergantys tiek, kiek sveikos arba sergančios yra mūsų ląstelės. Tre-en-en maitina kiekvieną mūsų organizmo ląstelę ir padidina galimybę gauti kuo didesnę naudą iš maisto, kurį vartojame. Moksliškai įrodyta, jog Tre-en-en sustiprina efektyvų maisto medžiagų įsisavinimą. Veiksmingas maisto panaudojimas organizme garantuoja sveiką ir pilnavertį gyvenimą.

Tre-en-en neturi jokio cholesterolio, mielių ar gluteno. Glutenas yra baltymas, esantis kviečiuose, rugiuose ir miežiuose (kai kurie žmonės jam alergiški). Todėl Tre-en-en gali vartoti net alergiški žmonės.


Norėdami matyti informaciją apie produkto sudėtines dalis ir maistines medžiagas, spauskite ant etiketės.
Maisto papildas negali būti naudojamas, kaip maisto pakaitalas, jis neatstoja subalansuotos mitybos ir sveiko gyvenimo būdo svarbos.
Neviršyti rekomenduojamos paros normos.
Saugoti nuo vaikų.

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Tre-en-en, maisto papildas

Tre-en-en, maisto papildas

Tre-en-en, maisto papildas iš sveikų grūdų ekstraktų

Pakuotė: 120 kapsulių.
Pilnavertis lipidų ir sterolių mišinys.
Vartoti po 1 - 3 kapsules per dieną valgio metu.


Rodyti etiketę.

Parašyti atsiliepimą

Susijusios prekės

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

13 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: