Vitaminai

Perkamiausios

Informacija

Vitaminai

Kataloge pateikiami NeoLife / GNLD produktai pagal vitaminus.

Vitaminai 

Prekių 15 kategorijoje

Subkategorijos

 • Biotinas

  Biotinas svarbus normaliai energinių medžiagų apykaitai, svarbus normaliai plaukų ir odos būklei. Biotino yra šių Neolife / GNLD produktų sudėtyje:

 • Foliatai

  Foliatai padeda augti placentai nėštumo metu ir svarbūs normaliai kraujodarai. Foliato yra šių Neolife / GNLD produktų sudėtyje:

 • Niacinas

  Niacinas svarbus normaliai energinių medžiagų apykaitai ir normaliai psichologinei būklei palaikyti. Niacino yra šių Neolife / GNLD produktų sudėtyje:

 • Pantoteno rūgštis

  Pantoteno rūgštis svarbi normaliai energinių medžiagų apykaitai ir protinei veiklai. Pantoteno rūgšties yra šių Neolife / GNLD produktų sudėtyje:

 • Vitaminas A

  Vitaminas A svarbus normaliai geležies apykaitai, imuninės sistemos veiklai, bei odos būklei palaikyti. Vitaminas A padeda išsaugoti normalų regėjimą. Vitamino A yra šių Neolife / GNLD produktų sudėtyje:

 • Vitaminas B1

  Vitaminas B1 (tiaminas) svarbus normaliai energinių medžiagų apykaitai ir nervų sistemos veiklai. Vitamino B1 yra šių Neolife / GNLD produktų sudėtyje:

 • Vitaminas B2

  Vitaminas B2 (riboflavinas) svarbus normaliai energinių medžiagų apykaitai ir padeda mažinti pavargimo, nuovargio jausmą. Vitamino B2 yra šių Neolife / GNLD produktų sudėtyje:

 • Vitaminas B6

  Vitaminas B6 svarbus normaliai energinių medžiagų apykaitai ir imuninės sistemos veiklai. Vitamino B6 yra šių Neolife / GNLD produktų sudėtyje:

 • Vitaminas B12

  Vitaminas B12 svarbus normaliai energinių medžiagų apykaitai ir atlieka tam tikrą funkciją ląstelių dalijimosi procese. Vitamino B12 yra šių Neolife / GNLD produktų sudėtyje:

 • Vitaminas C

  Vitaminas C tirpsta vandenyje ir yra viena iš "trapiausių" maistinių medžiagų. Gaminant maistą įprastu būdu jis paprastai suyra. Žmogaus organizmas negali pats pasigaminti vitamino C, dėl to, turi nuolat gauti jo maitindamasis.

  C vitaminas dalyvauja kolageno sintezėje. Kolagenas yra "ląstelių cementas", kuris suriša mūsų ląsteles, suteikia struktūrą raumenims, kaulams ir kraujagyslių sistemai. Kolagenas yra pagrindinis baltymas, kuris sujungia kremzles ir kaulus. Vitaminas C padeda turėti sveikus dantis, dantenas ir akis. Vitaminas C svarbus normaliai imuninės sistemos veiklai, padeda apsaugoti ląsteles nuo oksidacinės pažaidos. C vitaminas gerina geležies absorbaciją. Kalbant paprastai, vitamino C nauda organizmui yra didžiulė.

   

  Vitamino C trūkumas

   

  Pagrindiniai simptomai, kaip atpažinti, kad trūksta organizme vitamino C yra šie:

  dantenų uždegimai
  lėtai gyjančios žaizdos
  dažniau ir daugiau atsiranda mėlynės ant odos (net po lengvo sumušimo)
  oda dažniau būna sausa ir paraudusi
  išsausėją plaukai ir lūžinėjantys nagai
  atsiradęs arba padažnėjąs kraujavimas iš nosies
  nusilpusi imuninė sistema
  nuovargis ar depresija
  sąnarių skausmai ir/arba sąnarių patinimas

  Vitaminas C kaina

   

  Vitamino C kaina  priklauso, kokiu būdu ir iš ko jis yra išgaunamas, taip pat kainą įtakoja, kokio stiprumo, t.y. kiek miligramų tabletėje/kapsulėje yra jo yra ir koks kiekis tab. pakuotėje.

  NeoLife kompanija sukūrė ir siūlo rinkai du maisto papildus, tik su natūraliu vitaminu C. Tai Neolife Sustained Release Vitamin C- palaipsnio išsiskirimo metodas užtikrina, kad iš vienos tabletės palaipsniui per 6-8 valandas vitaminas C bus nuolat išskiriamas į organizmą. Sustained Release Vitamin C sudėtyje yra ypatingo GNLD/NeoLife citrusinių vaisių bioflavonoidų komplekso. Sudėtyje yra malpigijų vaisių ir erškėtuogių. Malpigijų vaisiai ir erškėtuogės yra vieni iš turtingiausių natūralaus vitamino C šaltinių.

  Kitas ypatingas GNLD/NeoLife maisto papildas yra NeoLife "ALL C". Šio produkto sudėtyje yra ypatingų GNLD/NeoLife citrusinių bioflavonoidų. Natūralus sausas citrinų koncentratas, esantis citrusiniuose vaisiuose, skatinantis vitamino C bioįsisavinimą. Puikus skonis gaunamas iš natūralių apelsinų sulčių, todėl NeoLife All C kramtomos tabletės ypač mėgstamos vaikų.
  Taip pat natūralaus vitamino C yra šių Neolife/GNLD produktų sudėtyje
  :

 • Vitaminas D

  Vitaminas D svarbus normaliai dantų ir kaulų būklei palaikyti. Vitamino D yra šių Neolife / GNLD produktų sudėtyje:

 • Vitaminas E

  Vitaminas E

  Vitaminas E yra riebaluose tirpstantis vitaminas, sudarytas iš junginių. Aštuoni svarbiausi junginiai sudarantys vitamini E šeimą, gali būti suskyrstyti į dvi dalis: tokotrienolius ir tokoferolius. Abi grupės turi beta, alfa, gama ir delta komponentų.
  Daugelyje rinkoje esančių natūralių produktų su vitaminu E sudėtyje yra tik alfa tokoferolis. Nors šie produktai ir natūralūs, tačiau juose yra tik viena vitamino E grupės medžiaga. Tuo tarpu GNLD/NeoLife natūralus vitaminas E apima visus vitamino E šeimos junginius, tokius, kokie jie yra gamtoje.

  NeoLife natūralus vitaminas E pagamintas iš specialiai atrinktų natūralių kviečių gemalų, kurių sudėtyje yra tokoferolio. Šis aliejus suteikia visą vitamino E junginių naudą, jame esantis tokotrienolių ir tokoferolių balansas yra toks pat, koks gamtoje. Be to, jame yra ir kitų elementų, esančių mūsų maiste drauge su vitaminu E. Šie elementai gali būti labai svarbūs visai vitamino E grupei.

  Jei būtų iškeltas tikslas - sukurti patį geriausią maisto papildą su vitaminu E, tai ko gero, GNLD/NeoLife kompanija jį jau pasiekė:
  Geriausias švarus kviečių gemalų aliejus
  Turtingiausias, natūralus vitamino E kompleksas
  Švariausias natūralus tokoferolio koncentratas

  Vitaminas E padeda apsaugoti ląsteles nuo oksidacinės pažaidos. Didžiausią kiekį NeoLife produktuose natūralaus vitamino E turi Wheat Germ Oil maisto papildas. Taip pat vitamino E yra šių Neolife/GNLD produktų sudėtyje:


 • Vitaminas K

  Vitaminas K svarbus normaliam kraujo krešėjimui ir kaulų būklei palaikyti. Vitamino K yra šių Neolife / GNLD produktų sudėtyje:

Puslapyje