LDC, indų ploviklis

52

LDC, indų ploviklis

Švelni, universali namų valymo priemonė. Taupus koncentruotas, ekonomiškas valiklis. Draugiškas žmogui ir aplinkai. 100 % biologiškai suyrančios medžiagos.
Pakuotė:1 litras.


Rodyti etiketę.

More details

Kaina In stock 18,60€ 18.6

Prekės aprašymas

LDC, indų ploviklis

Valiklį reikia skiesti vandeniu, atsižvelgiant į valymo užduotį. „LDC” – skysta, malonaus kvapo valymo priemonė, kuri yra pakankamai stipri, kad įveiktų sunkiai išvalomus puodus ir keptuves, tačiau ir švelni, jog tinka net skalbimui rankomis. „LDC” suteikia žvilgesio indams ir stiklui, nepalikdama jokių žymių. Priemonė gerai putoja, todėl jos užtenka labai ilgam, net keptuvėms ir puodams. Tai veiksminga ir švelni priemonė skalbimui rankomis: trikotažui ar megztiniams, kurie tampa minkšti ir maloniai kvepia.

LDC” veiksmingiausias karštame vandenyje, tačiau valiklis veikia šaltame, ar net sūriame vandenyje. „LDC” patogu naudoti kempinge ar kitose vietose, kur nėra karšto vandens. Universalus. Galima skiesti vandeniu ir gauti skirtingos koncentracijos valiklį įvairiems valymo darbams. Neutralus pH. Nedirgina odos. Lengvai nuplaunamas. Nepalieka jokių žymių ant indų. Tinka skalbimui rankomis. Išskalbia drabužius, jie gaiviai kvepia ir lieka minkšti. Tinka rankoms plauti.

Skalbimas rankomis
Maišymo buteliuke sumaišykite vieną dalį „LDC” su 5 dalimis vandens. Įpilkite vandens stipria srove ir porą kartų papurkškite – susidarys putos. Šiuo valikliu galite valyti visus nešvarumus, esančius ant indų. Nuplaukite ir leiskite indui išdžiūti. Jeigu indai sunkiai išplaunami, pavyzdžiui, pridegę puodai, leiskite jiems pamirkti valiklyje. Dėmesio: įsisenėjusiems indų nešvarumams plauti skieskite 1 dalį valiklio su 4 dalimis vandens.

Kempinge:
Tinka indų, drabužių ir rankų plovimui šaltu vandeniu.

Tapetų nuėmimui:
Sumaišykite 3-4 dangtelius „LDC” 6 litruose karšto vandens. Kempine ar šepetėliu užtepkite skiedinio ant tapetų. Leiskite valikliui įsigerti. Jei liko sausų dėmių, užtepkite skiedinio dar kartą. Vanduo pašalina senus tapetus, o „LDC” leidžia vandeniui prasiskverbti į senus klijus ir juos suminkštinti. Per 5 minutes 2-3 kartus pakartokite procedūrą. Nuimkite senus tapetus, pašalinkite likučius, naudodami „LDC” skiedinį ir glaistymo įrankį. Prieš dažydami ar klijuodami naujus tapetus, kruopščiai nuplaukite sieną.

Skystas muilas rankoms plauti:
Sumaišykite 1 dalį „LDC” su 5 dalimis vandens. Tai efektyvi, tačiau švelni rankų plovimo priemonė. „LDC”, įpylus į maišymo buteliuką, galima naudoti vietoje skysto muilo (1:5). Nuplaukite rankas vandeniu,užlašinkite porą lašų „LDC” valiklio skiedinio ir patrinkite. Nuplaukite vandeniu. Švelnių audinių skalbimui rankomis: nailono, viskozės, medvilnės, poliesterio ir kitų sintetinių audinių skalbimui, pvz. likros (dėmesio: negalima skalbti šilko!). Įpilkite į vandenį 1 dangtelį „LDC” ploviklio. Išmaišykite, jog susidarytų putos, užmerkite audinį ir švelniai skalbkite. Pabaigę skalbti nugręžkite.

Lengvam valymui:
Plytelių, vonios ar kitų vonios kambario paviršių valymui, naudokite „LDC” mišinį 1:5.

LDC valymo priemonės internetu užsakomos lengvai ir greitai ir pristatomos visoje Lietuvoje per 2-4 darbo dienas.

LDC puikiai tinka nuplauti iš parduotuvės parsineštoms daržovėms ir vaisiams, nes jie dažniausiai būna padengti chemija ir su vandeniu nenusiplauna. Kaip paprastai ir efektyviai tą atlikti su Golden LDC plovikliu, žiūrėkite šiame video:

Atsiliepimai

Įvertinimas 
2020-02-05
LDC indų ploviklis

Puiki prekė, jau 5 metus naudoju tik šį indų ploviklį

Įvertinimas 
2020-02-02
Ldc

Super priemonė

Parašyti savo atsiliepimą !

Parašyti atsiliepimą

LDC, indų ploviklis

LDC, indų ploviklis

LDC, indų ploviklis

Švelni, universali namų valymo priemonė. Taupus koncentruotas, ekonomiškas valiklis. Draugiškas žmogui ir aplinkai. 100 % biologiškai suyrančios medžiagos.
Pakuotė:1 litras.


Rodyti etiketę.

Parašyti atsiliepimą

Susijusios prekės

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

7 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: