Tre, gėrimas skatinantis energiją

43

Tre, gėrimas skatinantis energiją ir gerą savijautą

Pakuotė: 750 ml.
Maisto papildas, skysta maistinė esencija.


Rodyti etiketę.

More details

Kaina In stock 45,10€ 45.1

Prekės aprašymas

Tre, gėrimas skatinantis energiją ir gerą savijautą

"Tre" - stiprus unikalus gėrimas, gryniausių ekstraktų mišinys iš granatų, kopūstpalmės vaisių ir žaliosios arbatos su originaliu "Inflox" uogų mišiniu, papildytu resveratroliu ir alfa lipo rūgštimi. "Tre" pasaldintas natūraliu agavų nektaru.

Veiksmingas. Gerdami gėrimą, turintį standartizuotą kiekį tokių maistinių medžiagų, kaip granatų vaisių punikalagenai ir žaliosios arbatos polifenoliai, esate tikras, jog iš kiekvienos dienos normos gausite reikiamą kiekį pačios veiksmingiausios bioaktyvios esencijos.

Skanus ir koncentruotas. "Tre" – tai unikalus stipriausių sveikatą gerinančių maisto medžiagų derinys, sumaišytas su veiksmingais antioksidantais. Nuo pat pirmojo gurkšnio pajausite gaivinantį skonį ir energijos teikiančią sudedamųjų komponentų galią. Sveika, naudinga, gaivinanti esencija, suteikianti žemą glikemijos reakcijos lygį.

"Tre" – tai bioaktyvus maistinis ekstraktas, aprūpinantis turtingomis, atjauninančiomis gamtos dovanomis. Tai skystis, gaminamas iš stipriausių ir unikaliausių ypatingos natūralių vaisių grupės. Vaisiai turtingi bioaktyvių medžiagų, vadinamų polifenoliais, kurie turi nepaprastą savybę gerinti sveikatą. Mokslas įrodė, kad tam tikra maistinių medžiagų grupė, vadinama polifenoliais, kurių yra ypatinguose vaisiuose, gali padėti išlaikyti gerą sveikatą. Didžiausia polifenolių žvaigždė yra resveratrolis.
Resveratrolis- vienas iš stipriausių, natūralių gamtoje randamų antioksidantų. Tre gėrime jis išgautas iš raudonųjų vynuogių odelių. Tyrimai rodo, jog nesant arba trūkstant šių polifenolių maiste, padidėja lėtinių ligų rizika. Ir atvirkščiai – kai jų maiste yra pakankamai, rizika sumažėja.


Norėdami matyti informaciją apie produkto sudėtines dalis ir maistines medžiagas, spauskite ant etiketės.
Maisto papildas negali būti naudojamas, kaip maisto pakaitalas, jis neatstoja subalansuotos mitybos ir sveiko gyvenimo būdo svarbos.
NeoLife "Tre" vartojimas: po 30 ml. 1-2 kartus dienoje. Atidarius butelį laikyti šaldytuve. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių.
Neviršyti rekomenduojamos paros normos.
Saugoti nuo vaikų.

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Tre, gėrimas skatinantis energiją

Tre, gėrimas skatinantis energiją

Tre, gėrimas skatinantis energiją ir gerą savijautą

Pakuotė: 750 ml.
Maisto papildas, skysta maistinė esencija.


Rodyti etiketę.

Parašyti atsiliepimą

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

17 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: