Apie GNLD / NeoLife


Gerai gyventi – tai ne tik džiaugtis puikia sveikata, bet ir nuolat ja rūpintis, būti atsakingam už savo asmeninį tobulėjimą, finansinį saugumą dabar ir ateityje.

Šiandien visi susiduriame su dideliu skubėjimu, stresu ir neapčiuopiama pasirinkimo gausa. Mes labai džiaugiamės už Jus, kad nusprendėte skirti laiko susipažinti su GNLD/NEOLIFE kompanija ir žmonėmis, kurie rūpinasi, dalijasi ir stengiasi pakeisti Jūsų gyvenimus.

GNLD/NEOLIFE yra tarptautinė kompanija, kuri šiuo metu yra registruota ir plėtoja savo veiklą daugiau kaip 50 - yje šalių visame pasaulyje (pradedant tokiomis šalimis kaip JAV, Kanada, Japonija, Australija ir baigiant Afrikos žemynu bei dauguma Europos šalių). Dirbdama tokiu mastu ir tokiuose skirtinguose regionuose GNLD/NEOLIFE paliečia daug ir skirtingų žmonių gyvenimų. Tokiu būdu pasidaro nesvarbu nei skirtingos tautybės nei kultūros nei kalbos barjerai, o visi GNLD/NEOLIFE konsultantai vieningai pasišventę vieninteliam tikslui:
Padėti žmonėms pasirūpinti savi sveikata, asmeniniu tobulėjimu ir finansine nepriklausomybe.

 • Sveikatos srityje mes padedame žmonėms suteikdami jiems žinių iš moksliškai pagrįstų produktų, kurie gali pagerinti sveikatą.

 • Asmeninio tobulėjimo srityje mes padedame žmonėms nuolat juos mokydami, padrąsindami, suteikiam galimybę susitikti su GNLD/NEOLIFE kompanijos mokslininkais ir pasidalindami su jais paprastomis, bet labai veiksmingomis ir visose šalyse veikiančiomis priemonėmis.

 • Finansinės nepriklausomybės srityje mes padedame žmonėms suteikdami jiems žinių kaip kontroliuoti savo pajamas, kaip susikurti pasyvių pajamų šaltinius ir gerinti gyvenimo kokybę.

Filosofija: "Tai kas teisinga"

Nuo 1958 metų, kada pradėjo veikti, GNLD/NEOLIFE vadovaujasi vienu tvirtu principu: „Tik tai, kas teisinga“

 • Tai, kas teisinga kliento atžvilgiu: GNLD/NEOLIFE garantuoja, kad kiekvienas mūsų pagamintas ir patiektas į rinką produktas atitinka pačius aukščiausius kokybės reikalavimus. Kompanija kelia aukščiausius reikalavimus ir savo partneriams iš kurių perka žaliavas ir kurie praeina net kelių pakopų kokybės patikrą ir yra nuolat tikrinami, kad atitiktų aukščiausius kompanijos keliamus standartus.

 • Tai, kas teisinga konsultanto atžvilgiu: GNLD/NEOLIFE galimybė yra sukurta taip, kad kiekvienas, nepaisant  išsilavinimo, turimos patirties ar amžiaus, galėtų susikurti ir turėti savo verslą. Kompanija nenustato ribų ir suteikia galimybę ir sąlygas, kad Jūs sukurtumėt tokį verslą, kokį tik leidžia Jūsų ambicijos, talentas ir skiriama energija.

 • Tai, kas teisinga kompanijos atžvilgiu: GNLD/NEOLIFE kompanija gyvuoja ir sėkmingai plėtoja veiklą jau beveik šešis dešimtmečius. Tai parodo, kad kompanija sukurta laikantis tvirtų verslo principų ir turinti labai aiškią ateities viziją. Tolimos ateities planavimas lemia visus kompanijos sprendimus.

 • Tai, kas teisinga aplinkos atžvilgiu:  GNLD/NEOLIFE ne ta kompanija, kuri garsiai reklamuojasi ar vaikosi madų. Tai kompanija, kuri nuo pat įsikūrimo gamina ir parduoda taupius, mažiau kenksmingus, biologiškai suyrančius ir švelnius aplinkai namų priežiūros valiklius.

 • Tai, kas teisinga visuomenės atžvilgiu: GNLD/NEOLIFE didžiuojasi ir labai džiaugiasi palaikydama įvairias visuomenės programas, kurios padeda ir suteikia džiaugsmo žmonėms, kuriems galbūt mažiau pasisekė šiame gyvenime. Ypač daug kompanija prisideda suteikdama pagalbą bejėgiams, neturtingiausių pasaulio šalių vaikams.

Pagrindinės GNLD/NEOLIFE vertybės

 • Absoliutus sąžiningumas visur: ką darome ir ką sakome
  „Tik tai, kas teisinga“, tai yra viso sėkmingo ir ilgalaikio verslo esmė.

 • Žmonės yra Nr. 1 visur ką mes darome
  Mes tvirtai tikime, kad kitais žmonėmis reikia rūpintis ir su jais dalintis. Tik padėdami kitiems siekti jų svajonių ir tikslų, Jūs padedate sau pasiekti savo svajonių ir tikslų. Todėl svarbu tai, ką Jūs duosite kitiems, sugrįš atgal šimteriopai.

 • Produktai, kurie veikia
  Viena iš priežasčių, kodėl GNLD/NEOLIFE yra iškėlusi galvą virš kitų kompanijų yra mūsų produktai. Tai produktai, kurie tikrai veikia ir kurie sukuria didžiulį ratą lojalių klientų naudojančių produktus visą gyvenimą ir rekomenduojančių juos kitiems.

 • Vienoda galimybė visiems
  Nepaisant amžiaus, lyties, patirties, išsilavinimo, rasės, politinių ar kultūrinių įsitikinimų GNLD/NEOLIFE kiekvienam siūlo geresnio gyvenimo galimybę. Mes padedame žmonėms būti pavyzdžiu.

Ateities vizija - GNLD/NEOLIFE veikianti nuo 1958 metų dalijasi aukščiausios kokybės produktais, gerove ir laisve, nes kompanijos sprendimai paremti ilgalaike visuotinės sėkmės perspektyva ir tuo, kas teisinga. GNLD/NEOLIFE ateities vizija peržengia visas ribas ir siekia garantuoti mūsų augimą ir stabilumą ateinantiems dešimtmečiams.