Perkamiausios

Informacija

Vitaminai vaikams

GNLD/NeoLife vitaminai vaikams gali padėti sustiprinti vaikų imuninę sistemą, kuri vaikystėje susiduria su didžiausiais sunkumais. Maisto papildai vaikams padeda užpildyti mitybos spragas, kurios kalbant apie vaikų mitybą yra dažna taisyklė ir reta išimtis. GNLD/NeoLife natūralūs vitaminai  vaikams skiriasi nuo kitų dar ir tuo, kad jų sudėtyje yra ne tik vitaminai ir mineralai, bet ir lipidai ir steroliai, kurių labai trūksta maiste ir kurie labai svarbūs mūsų organizmui.
Tokius maisto papildus vaikams specialiai sukūrė NeoLife kompanija. Populiariausi jų yra VitaSquares maisto papildai vaikams, kramtomos tabletės, kurios yra ne tik skanios, bet ir labai naudingos mūsų mažiesiems.
Taip pat šioje kategorijoje rasite maisto papildų, kurie yra būtini augantiems ir aktyviems vaikams. Vieni iš tokių yra Nutrishake baltyminiai kokteiliai, kurie suteikia vaikams baltymų(vaikams reikalingas didelis kiekis aukščiausios kokybės baltymų), visas svarbiausias amino rūgštis ir kalcio, taip reikalingo greitai augantiems vaikų kaulams.

Ko gero viena iš svarbiausių maistinių medžiagų vaikams yra Omega 3 riebiosios rūgštys. Nervų sistemai yra labai svarbios omega3 riebiosios rūgštys, nes jos įeina į neuronų sudėtį, o pats organizmas šių rūgščių negamina. Todėl besiformuojantiems vaikams ypatingai svarbu su maistu gauti kokybiškų omega 3 riebiųjų rūgščių. NeoLife mokslininkai sukūrė ypač švarų ir saugų omega 3 vaikams papildą Salmon Oil Plus, kuris yra patikrintas nuo 200 potencialiausių teršalų ir jų koncentracija produkte lygi nuliui.

Vitaminai vaikams 

Prekių 20 kategorijoje
Puslapyje