Perkamiausios

Informacija

Vitaminai vaikams

GNLD/NeoLife vitaminai vaikams gali padėti sustiprinti vaikų imuninę sistemą, kuri vaikystėje susiduria su didžiausiais sunkumais. Maisto papildai vaikams padeda užpildyti mitybos spragas, kurios kalbant apie vaikų mitybą yra dažna taisyklė ir reta išimtis. GNLD/NeoLife natūralūs vitaminai  vaikams skiriasi nuo kitų dar ir tuo, kad jų sudėtyje yra ne tik vitaminai ir mineralai, bet ir lipidai ir steroliai, kurių labai trūksta maiste ir kurie labai svarbūs mūsų organizmui.

Tokius maisto papildus vaikams specialiai sukūrė NeoLife kompanija. Populiariausi jų yra VitaSquares maisto papildai vaikams, kramtomos tabletės, kurios yra ne tik skanios, bet ir labai naudingos mūsų mažiesiems.

Pagrindiniai vitaminai vaikams imunitetui stiprinti yra kramtomas vitaminas C, žuvų taukai, karotenoidai, flavonoidai ir gerosios bakterijos. NeoLife kompanijos sukurti vaikiški vitaminai imunitetui stiprinti yra aukščiausios kokybės iš sveikų produktų, nenaudojant sintetinių priedų ir dirbtinių dažiklių ir saldiklių, todėl yra ypač saugūs ir veiksmingi.

Taip pat, šioje kategorijoje rasite NeoLife vitaminų vaikams, kurie yra būtini augantiems ir aktyviems mažiesiems ir paaugliams. Vieni iš tokių yra Nutrishake baltyminiai kokteiliai, kurie suteikia vaikams taip reikalingų baltymų (vaikams būtina gauti pakankamą kiekį aukščiausios kokybės baltymų), visas svarbiausias amino rūgštis ir kalcio, labai reikalingo greitai augantiems vaikų kaulams.

Ko gero, viena iš svarbiausių maistinių medžiagų vaikams yra Omega 3 riebiosios rūgštys. Mūsų nervų sistemai yra labai svarbios omega 3 riebiosios rūgštys. Jos įeina į neuronų sudėtį, o pats organizmas šių riebiųjų rūgščių negamina. Todėl besiformuojantiems ir augantiems vaikams ypatingai svarbu su maistu gauti kokybiškų omega 3 riebiųjų rūgščių. NeoLife mokslininkai sukūrė ypač švarų ir saugų omega 3 vaikams papildą Salmon Oil Plus, kuris yra patikrintas nuo 200 potencialiausių teršalų ir jų koncentracija produkte lygi nuliui.

NeoLife vitaminai vaikams pristatomi visoje Lietuvoje per 2-3 darbo dienas. NeoLife maisto papildai Kaune atsiimami nemokamai ir tą pačią dieną.

Vitaminai vaikams 

Prekių 22 kategorijoje
Puslapyje