Perkamiausios

Informacija

Vitaminas E

Vitaminas E

Vitaminas E yra riebaluose tirpstantis vitaminas, sudarytas iš junginių. Aštuoni svarbiausi junginiai sudarantys vitamini E šeimą, gali būti suskyrstyti į dvi dalis: tokotrienolius ir tokoferolius. Abi grupės turi beta, alfa, gama ir delta komponentų.
Daugelyje rinkoje esančių natūralių produktų su vitaminu E sudėtyje yra tik alfa tokoferolis. Nors šie produktai ir natūralūs, tačiau juose yra tik viena vitamino E grupės medžiaga. Tuo tarpu GNLD/NeoLife natūralus vitaminas E apima visus vitamino E šeimos junginius, tokius, kokie jie yra gamtoje.

NeoLife natūralus vitaminas E pagamintas iš specialiai atrinktų natūralių kviečių gemalų, kurių sudėtyje yra tokoferolio. Šis aliejus suteikia visą vitamino E junginių naudą, jame esantis tokotrienolių ir tokoferolių balansas yra toks pat, koks gamtoje. Be to, jame yra ir kitų elementų, esančių mūsų maiste drauge su vitaminu E. Šie elementai gali būti labai svarbūs visai vitamino E grupei.

Jei būtų iškeltas tikslas - sukurti patį geriausią maisto papildą su vitaminu E, tai ko gero, GNLD/NeoLife kompanija jį jau pasiekė:
Geriausias švarus kviečių gemalų aliejus
Turtingiausias, natūralus vitamino E kompleksas
Švariausias natūralus tokoferolio koncentratas

Vitaminas E padeda apsaugoti ląsteles nuo oksidacinės pažaidos. Didžiausią kiekį NeoLife produktuose natūralaus vitamino E turi Wheat Germ Oil maisto papildas. Taip pat vitamino E yra šių Neolife/GNLD produktų sudėtyje:


Vitaminas E 

Prekių 10 kategorijoje