Perkamiausios

Informacija

Vitaminas C

Vitaminas C

Vitaminas C tirpsta vandenyje ir yra viena iš "trapiausių" maistinių medžiagų. Gaminant maistą įprastu būdu jis paprastai suyra. Žmogaus organizmas negali pats pasigaminti vitamino C, dėl to, turi nuolat gauti jo maitindamasis.
C vitaminas dalyvauja kolageno sintezėje. Kolagenas yra "ląstelių cementas", kuris suriša mūsų ląsteles, suteikia struktūrą raumenims, kaulams ir kraujagyslių sistemai. Kolagenas yra pagrindinis baltymas, kuris sujungia kremzles ir kaulus. Vitaminas C padeda turėti sveikus dantis, dantenas ir akis. Vitaminas C svarbus normaliai imuninės sistemos veiklai, padeda apsaugoti ląsteles nuo oksidacinės pažaidos. C vitaminas gerina geležies absorbaciją. Kalbant paprastai, vitamino C nauda organizmui yra didžiulė.

NeoLife kompanija sukūrė ir siūlo rinkai du maisto papildus, tik su natūraliu vitaminu C. Tai Neolife Sustained Release Vitamin C- palaipsnio išsiskirimo metodas užtikrina, kad iš vienos tabletės palaipsniui per 6-8 valandas vitaminas C bus nuolat išskiriamas į organizmą. Sustained Release Vitamin C sudėtyje yra ypatingo GNLD/NeoLife citrusinių vaisių bioflavonoidų komplekso. Sudėtyje yra malpigijų vaisių ir erškėtuogių.

Kitas ypatingas GNLD/NeoLife maisto papildas yra NeoLife "ALL C". Produkto sudėtyje yra ypatingų GNLD/NeoLife citrusinių bioflavonoidų. Natūralus sausas citrinų koncentratas, esantis citrusiniuose vaisiuose, skatinantis vitamino C bioįsisavinimą. Puikus skonis gaunamas iš natūralių apelsinų sulčių, todėl NeoLife All C kramtomos tabletės ypač mėgstamos vaikų.
Taip pat vitamino C yra šių Neolife/GNLD produktų sudėtyje:

Vitaminas C 

Prekių 10 kategorijoje