Maisto papildai pagal maistines medžiagas

Kataloge pateikiami NeoLife / GNLD vitaminai ir papildai pagal maistines medžiagas, mineralus ir vitaminus.

Maisto papildai pagal maistines medžiagas 

Prekių 31 kategorijoje

Subkategorijos

 • Vitaminai

  Kataloge pateikiami NeoLife / GNLD produktai pagal vitaminus.

 • Mineralai

  Kataloge pateikiami NeoLife / GNLD produktai pagal mineralus.

 • Alfa lipo rūgštis

  Alfa lipo rūgštis (ALA) yra labai stiprus antioksidantas. Ji dar vadinama „universaliu“ antioksidantu, kadangi, gali padėti neutralizuoti žymiai daugiau laisvųjų radikalų, nei kiti antioksidantai, nes turi vieną unikalią savybę. Alfa lipoinė rūgštis yra tirpi ir vandenyje ir riebaluose, todėl gali pasiekti ir riebalinius audinius ir audinius sudarytus iš vandens. Nė vienas kitas antioksidantas negali to padaryti. Visi kiti antioksidantai gali pasiekti, tik vienas iš jų, nes yra tirpūs arba vandenyje, kaip vitaminas C, flavonoidai arba riebaluose, kaip pavyzdžiui vitaminas E, vitaminas A, karotenoidai.

  Alfa lipoinė rūgštis yra riebioji rūgštis, kuri randama kiekvienoje mūsų organizmo ląstelėje. Ji labai svarbi energijos gamybai organizme ir normalioms jo funkcijoms palaikyti, gerina medžiagų apykaitą.

  ALA dažnai vartojama žmonių, kurie ketina numesti svorį, taip pat labai svarbi aktyviai sportuojantiems žmonėms.

  Yra ne vienas tyrimas, kuris parodo ALA svarbą diabetikams, nes gali padėti gydyti I ir II laipsnio diabetinę neuropatiją. Lipo rūgštis naudinga sergant diabetinėmis ir širdies ir kraujagyslių ligomis, taip pat aterosklerozės prevencijai.

  Alfa lipoinės rūgšties galima rasti, kai kuriuose maisto produktuose, tokiuose kaip žirniuose, pupelėse, avinžirniuose, jautienos ir kiaulienos mėsoje. Tačiau, su maistu gauname, tik labai nedidelius kiekius šios svarbios rūgšties, todėl esant didesniam jos poreikiui, reikėtų jos gauti papildomai iš kokybiškų maisto papildų.

  NeoLife alfa lipo rūgštis įeina į šiuos kompleksinius NeoLife produktus ir yra tablečių ir skysčio pavidalu:

 • Karotenoidai

  Įvairiuose maistinių medžiagų turtinguose vaisiuose ir daržovėse, pvz.: pomidoruose, paprikose ir braškėse, esantys karatenoidai gali padėti ląstelėms. Karatenoidų yra šių Neolife / GNLD produktų sudėtyje:

 • Cholinas

  Cholinas yra šių Neolife / GNLD produktų sudėtyje:

 • Kryžmažiedės daržovės

  Dėl įvairių svarbių kryžmažiedėse daržovėse (pvz.: ridikėliai, kopūstai, garstyčios) esačių medžiagų, šie produktai gali padėti palaikyti ląsteles. Kryžmažiedžių daržovių medžiagos yra šių Neolife / GNLD produktų sudėtyje:

 • Skaidulos

  Skaidulos yra šių Neolife / GNLD produktų sudėtyje:

 • Žolelės

  Žolelės yra šių Neolife / GNLD produktų sudėtyje:

 • Gerosios bakterijos

  NeoLife gerosios bakterijos gerina virškinamojo trakto floros balansą. Probiotikų dažnai sunku gauti vien tik iš maisto. Netgi, jei jame ir yra gyvųjų bakterijų, jums reikėtų suvalgyti labai daug jogurtų, kad gauti pakankamą kiekį naudingų bakterijų. Ypač turint omenyje, kad dėl pasterizavimo daugelyje populiarių jogortų visai nėra gyvųjų kultūrų (probiotikų). Laboratorijose atlikti įvairių fermentuotų pieno produktų tyrimai parodė, kad gerųjų bakterijų, kurių turėtų būti produkte, dažnai jų visai nėra arba randami, tik labai maži jų kiekiai.

  Virintame maiste taip pat nėra gyvų organizmų. Norint, kad probiotikai teiktų naudą, visi fermentuoti pieno produktai turėtų būti vartojami žali.
   
  Naudingosios bakterijos negali išgyventi ir skrandžio rūgštinėje terpėje, todėl privalo būti apsaugotos. NeoLife produkte Acidophilus Plus naudoja specialią tikslaus pristatymo technologiją, kuri apsaugo gyvus mikroorganizmus nuo skrandžio rūgšties ir jie atsipalaiduoja iš apvalkalo,  tik pasiekę žarnyną. Taip užtikrinama, kad maksimalus kiekis naudingų bakterijų pateks ten kur labiausiai  reikia.

  Yra nemažai probiotikų rūšių, tačiau žmogui naudingiausios ir aktyviausios yra laikomos  laktobacillus ir bifidobakterijos. Bifidobakterijos slopina patogeninių bakterijų dauginimąsi, normalizuoja žarnyno mikroflorą, skatina virškinimą. Laktobacillus sutrumpina virusinių ir bakterinių viduriavimų trukmę ir padeda atstatyti žarnyno mikroflorą po antibiotikų vartojimo.

  Gerosios bakterijos vaikams, turbūt, dar svarbesnės nei suaugusiems, nes dažnai vaikų mityboje būna mažai skaidulų, daržovių, raugintų produktų, o daugiau vyrauja saldumynai. Taip pat vaikai smalsūs, dažnai rankom liečia purvinus paviršius, o po to nenusiplovę rankų valgo ar deda pirštus į burną, kas priveda prie dažnų sunegalavimų ar viduriavimo, po kurio reikia atstatyti skysčių ir mikrofloros žarnyne pusiausvyrą. Tinkamai parinkti probiotikai vaikams gali padėti sumažinti viduriavimų skaičių, trukmę, bei pagerinti virškinimą.

  Probiotikų kaina paprastai priklauso nuo jų kokybės, naudojamos žaliavos, technologijos ir žinoma, mikroorganizmų kiekio.

  Gerąsias bakterijas užsisakius internetu, pristatome visoje Lietuvoje per 2-4 darbo dienas. Pieno rūgšties bakterijų yra šių NeoLife produktų sudėtyje:

 • Lipidai ir steroliai

  Lipidai ir steroliai yra natūralios sveikų grūdų (kviečių gemalai, sojų pupelės ir ryžių selenos) sudedamosios dalys. Lipidai yra svarbūs mūsų ląstelių membranų komponentai, padedantys ląsteliai veiksmingiau funkcionuoti. Lipidų ir sterolių yra šių Neolife / GNLD produktų sudėtyje:

 • Omega 3

  Omega 3 riebiosios rūgštys EPR ir DHR yra svarbios normaliai širdies veiklai. DHR padeda išsaugoti normalų regėjimą ir yra svarbi normaliai smegenų funkcijai palaikyti. Omega 3 riebiųjų rūgščių EPR ir DHR yra šių Neolife / GNLD produktų sudėtyje:

 • Polifenoliai, flavonoidai

  Polifenolius galima skirstyti į keturias kategorijas, kurios dar išsiskaido į mažesnius pogrupius. Didžiausios kategorijos yra flavonoidai, stilbenai (labiausiai iš jų žinomas resveratrolis), lignanai ir fenolio rūgštys. Polifenolių galima rasti maiste, įvairiuose maistinių medžiagų turtinguose vaisiuose ir daržovėse (pvz.: granatų vaisiuose, žaliojoje arbatoje, raudonajame vyne, šilauogėse, kopūstpalmių vaisiuose, mėlynėse, spanguolėse ir kt.). Flavonoidai gali padėti ląstelėms apsaugodami jas nuo oksidacinės pažaidos.


  Polifenoliai yra labai naudingi ne tik sergantiems, bet ir sveikiems žmonėms. Tą patvirtina daugybė atliktų mokslinių tyrimų.

  Polifenoliai taip pat yra didžiausias antioksidantų šaltinis ir pasižymi kancerogenezę stabdančiu poveikiu. Įrodyta šių bioaktyvių medžiagų nauda onkologinių ligų prevencijai ir juos vartojant mažiname riziką susirgti onkologinėmis ligomis.

  Taip pat polifenoliai pasižymi cholesterolio koncentraciją reguliuojančiu poveikiu, daro kraujagysles elastingesnes ir sumažina trombų susiformavimo tikimybę.

  Visi žinome kokią žalą organizme daro laisvieji radikalai agresyviai atakuodami mūsų ląsteles. Polifenoliai kartu su tokiais antioksidantais, kaip vitaminas A, vitaminas C, vitaminas E, beta karotenas stabdo žalingą laisvųjų radikalų poveikį ir padeda apsaugoti ląsteles.


  Šios bioaktyvios medžiagos padeda:

  •    slopina uždegimines reakcijas
  •    palaiko normalų gliukozės kiekį kraujyje
  •    kovoja su laisvaisiais radikalais ir lėtina senėjimą
  •    palaiko protinį aiškumą ir kognityvinį ilgaamžiškumą
  •    padeda apsaugoti širdies ir kraujagyslių sistemą
  •    padeda kovoti su vėžinėmis ląstelėmis ir slopina angiogenezę
  •    padeda sąnarių lankstumui ir funkcijoms
  •    aprūpina smegenis svarbiomis medžiagomis ir saugo nuo demencijos
  •    stiprina imuninę sistemą

  Polifenolių ir flavonoidų yra šių NeoLife  produktų sudėtyje:

 • Baltymai

  Baltymai yra svarbios medžiagos raumenų formavimuisi, audinių atstatymui, normaliam kraujo formavimui, hormonų balansui ir praktiškai visoms kitoms organizmo funkcijoms. Baltymų yra šių Neolife / GNLD produktų sudėtyje:

 • Resveratrolis

  Resveratrolis - tai biologiškai aktyvi medžiaga dažniausiai išgaunama iš vynuogių odelių. Ši medžiaga, ypač rytų medicinoje jau naudojama daugiau nei 2000 metų. Pagrinde rytiečiai resveratrolį vertino ir naudojo imuninės sistemos stiprinimui, organizmo atjauninimui, cholesteroliui mažinti, vėžinių ligų profilaktikai, plaučių ligų profilaktikai, širždžiai ir kraujagyslėms stiprinti, įvairių tipų alergijoms slopinti, organizmo valymui, sąnariams stiprinti, svorio mažinimui.


  Tačiau, kaip ši ypatinga medžiaga atsirado ir apie ją sužinojo kitos šalys? "Buvo pastebėta, kad tam tikrose šalyse, kurių gyventojai vartoja daug raudonojo vyno nustatytas ženkliai mažesnis sergamumas širdies ir kraugyslių ligomis. Mokslininkai ėmėsi tyrinėti, kodėl taip yra ir pastebėjo, kad raudonųjų vynuogių odelėje esančios medžiagos veikia laisvuosius radikalus. Ši medžiaga buvo išskirta ir pavadinta resveratroliu."


  Dabar resveratrolio nauda jau žinoma ir pasiekiama daugeliui. Jo naudojimas taip pat išplėstas. Žinoma, kad resveratrolis slopina gripo virusą, herpeso virusą (pūslelinės virusą), žmogaus imunodeficito virusą, taip pat resveratrolis yra vienas stipriausių natūralių gamtoje randamų antioksidantų kovojančių su laisvaisiais radikalais.


  Resveratrolį rekomenduojama vartoti ne tik tada, kai puola infekcijos ir virusai, tačiau ir profilaktiškai, kad stiprinti organizmą, imuninę sistemą ir užkirsti kelią galimoms grėsmėms.


  Resveratrolio yra šių NeoLife / GNLD produktų sudėtyje:

 • Kofermentas Q10

  Kofermentas Q10 yra šių Neolife / GNLD produktų sudėtyje:

Puslapyje