Odos ir kūno priežiūra

Perkamiausios

Informacija

Odos ir kūno priežiūra

Odos ir kūno priežiūrai GNLD / NeoLife siūlo „Nutriance“ liniją pagamintą Šveicarijoje ir Prancūzijoje. NeoLife kosmetikos "Nutriance" liniją sudaro odos, kūno ir plaukų priežiūros priemonės. Tai natūralūs šampūnai įvairių tipų odai ir plaukų balzamas. Taip pat kūno priežiūros priemonės ir veido priežiūros priemonės į kurias įeina šveicariškas kremas su kalogenu, drėkinantys kremai su jūros dumbliais ir eteriniais aliejais, losjonai, Aloe vera gelis, kurio sudėtyje yra gryno alavijo, ramunėlių, liepžiedžių, rugiagėlių ir paprastųjų jonažolių ekstraktų mišinio.

"Nutriance Organic"- tai sertifikuotų, ekologiškų, iš jūros augalų moksliniu pagrindu sukurtų odos priežiūros priemonių linija. NeoLife kosmetika "Nutriance Organic" pasižymi tuo, kad į jos sudėtį įeinantys jūros augalai gaunami iš saugojamos biosferos Molene archipelago Bretanėje(Prancūzija), kuris žymus turtinga jūros augalija, mineralinėmis druskomis, mikroelementais ir itin švariu jūros vandeniu.
Produktai sukurti bendradarbiaujant su geriausiais odos priežiūros ekspertais ir jūrų biologais. GNLD/NeoLife kosmetika kliniškai išbandyta prestižiniuose tyrimų ir dermatologijos centruose Prancūzijoje.
Sertifikuotos, ekologiškos "Nutriance Organic" odos priežiūros priemonės, turinčios ECOCERT, COSMOS ORGANIC sertifikatus.

Odos ir kūno priežiūra 

Prekių 15 kategorijoje

Subkategorijos

  • Ekologiškos odos...

    NUTRIANCE ORGANIC“ – tai mokslu remiantis sukurta ekologiškų odos priežiūros priemonių linija, kurios pagrindą sudaro jūros augalai. „Age-Defying Cell Activating System“ amžiaus nepaisanti ląstelių aktyvinimo sistema 3 paprastuose žingsniuose apjungia sinergines „Nutriance Organic“ savybes, priemonių formulės, skirtos jūsų odos tipui, kovoja su priešlaikinio senėjimo požymiais. NUTRIANCE ORGANIC“ IŠSKIRTINIŲ FORMULIŲ YPATYBĖS: 10 šviežių jūros dumblių ekstraktų, grynas ir patentuotas jūros vanduo, 15 eterinių aliejų, 10 augalų vandenų ir ekstraktų, odos sluoksnį stiprinantys peptidai Gyvybiškai svarbios riebalų rūgštys, saugantys antioksidantai, įskaitant karotenoidus ir polifenolius. Naudojami ingredientai ir gamybos metodai, laikantis griežtų kokybės ir aplinkos apsaugos standartų, leido sertifikuoti „Nutriance“ odos priežiūros linijos priemones „COSMOS ORGANIC“ aukštus standartus atitinkančiu sertifikatu, kurį suteikė „ECOCERT GREENLIFE“ sertifikavimo įstaiga. Be to, „Nutriance“ ekologiškos odos priežiūros priemonėse nėra parabenų, jos nesukelia komedonų, yra 100% veganiškos ir nebandytos su gyvūnais.

  • Plaukų priežiūra
  • Kūno priežiūra
Puslapyje