Odos ir kūno priežiūra

Perkamiausios

Informacija

Odos ir kūno priežiūra

Odos ir kūno priežiūrai GNLD / NeoLife siūlo „Nutriance“ liniją pagamintą Šveicarijoje ir Prancūzijoje. Nutriance liniją sudaro odos, kūno ir plaukų priežiūros priemonės. Tai naturalūs šampūnai įvairių tipų odai ir plaukų balzamas. Taip pat kūno priežiūros priemonės ir veido priežiūros priemonės į kurias įeina šveicariški kremai su kalogenu, kremas su antioksidantais, drėkinantys kremai ir losjonai, Aloe vera gelis. Norintiems įsigyti veido priežiūros priemones ir žinantiems savo veido odos tipą parenkame tinkamą penkių žingsnių programą po kurios Jūsų oda vėl švytės.

Odos ir kūno priežiūra 

Prekių 19 kategorijoje

Subkategorijos

 • Ekologiškos odos...

  NUTRIANCE ORGANIC“ – tai mokslu remiantis sukurta ekologiškų odos priežiūros priemonių linija, kurios pagrindą sudaro jūros augalai. „Age-Defying Cell Activating System“ amžiaus nepaisanti ląstelių aktyvinimo sistema 3 paprastuose žingsniuose apjungia sinergines „Nutriance Organic“ savybes, priemonių formulės, skirtos jūsų odos tipui, kovoja su priešlaikinio senėjimo požymiais. NUTRIANCE ORGANIC“ IŠSKIRTINIŲ FORMULIŲ YPATYBĖS: 10 šviežių jūros dumblių ekstraktų, grynas ir patentuotas jūros vanduo, 15 eterinių aliejų, 10 augalų vandenų ir ekstraktų, odos sluoksnį stiprinantys peptidai Gyvybiškai svarbios riebalų rūgštys, saugantys antioksidantai, įskaitant karotenoidus ir polifenolius. Naudojami ingredientai ir gamybos metodai, laikantis griežtų kokybės ir aplinkos apsaugos standartų, leido sertifikuoti „Nutriance“ odos priežiūros linijos priemones „COSMOS ORGANIC“ aukštus standartus atitinkančiu sertifikatu, kurį suteikė „ECOCERT GREENLIFE“ sertifikavimo įstaiga. Be to, „Nutriance“ ekologiškos odos priežiūros priemonėse nėra parabenų, jos nesukelia komedonų, yra 100% veganiškos ir nebandytos su gyvūnais.

 • Normaliai ir sausai odai

  Čia pateikiami produktai, įeinantys į „Nutriance Synergy Cycle“ 5 žingsnių valymo ir drėgmės atstatymo programą ir skirti normaliai bei sausai odai. Naudojami kartu (sinergijos efektas) produktai žymiai padidina poveikį. Mėgaukitės ir džiaukitės pamaitina bei išlaikiusia drėgmės balansą oda.
  1 žingsnis - valymas
  2 žingsnis - šveitimas
  3 žingsnis - atgaivinimas
  4 žingsnis - drėkinimas
  5 žingsnis - atnaujinimas ir apsauga

 • Mišriai ir riebiai odai

  Čia pateikiami produktai, įeinantys į „Nutriance Synergy Cycle“ 5 žingsnių valymo ir drėgmės atstatymo programą ir skirti mišriai bei riebiai odai. Naudojami kartu (sinergijos efektas) produktai žymiai padidina poveikį. Mėgaukitės ir džiaukitės pamaitina bei išlaikiusia drėgmės balansą oda.
  1 žingsnis - valymas
  2 žingsnis - šveitimas
  3 žingsnis - atgaivinimas
  4 žingsnis - drėkinimas
  5 žingsnis - atnaujinimas ir apsauga

 • Plaukų priežiūra
 • Kūno priežiūra
Puslapyje