Vitaminai nėščiosioms

GNLD/NeoLife vitaminai nėščiosioms yra ypač saugūs. Taip yra dėl to, kad jie išgaunami tik iš natūralių vaisių, daržovių, grūdų ir žuvų, kurių ypač trūksta kasdieninėje mityboje. Visos medžiagos yra iš žmogaus mitybos grandinės ir praeina didelį kokybės kontrolės etapą.
Pavyzdžiui NeoLife žuvų taukai Salmon Oil Plus yra ypatingai švarūs. Jie buvo patikrinti nuo 200 potencialių teršalų(tame tarpe tokių pavojingų besilaukiančioms moterims ir jų vaisiui, kaip švinas, gyvsidabris, kadmis) ir jų koncentracija žuvų taukuose prilyginta nuliui, kas nėščioms ir maitinančioms moterims yra ypatingai svarbu.

Vienas svarbiausių vitaminų nėščiosioms yra vitaminas D. Gydytojai ginekologai ir akušeriai rekomenduoja moterims vartoti vitaminą D visą nėštumo ir žindymo laikotarpį. Ypatingai šis vitaminas svarbus trečiame nėštumo semestre, kai padidėja ir kalcio poreikis. Mokslininkai ypač atkreipia dėmesį, kad vitaminu D nėščiosioms ypatingai reikia pasirūpinti žiemos laikotarpiu.
Kitas būtinas vitaminas nėščiosioms yra folio rūgštis. Moksliniais tyrimais nustatyta, kad folio rūgštis padeda apsaugoti naujagimį nuo sunkių apsigimimų, ypač nervų sistemos ir smegenų. Taip pat, folio rūgštis svarbi tinkamam vaisiaus vystymuisi užtikrinti.

NeoLife produktuose galite rasti svarbiausių vitaminų nėščiosioms ir juos saugiai vartoti rekomenduojamomis dozėmis.
Visuose NeoLife produktuose naudojami tik natūralios kilmės dažikliai ir nėra konservantų.

Vitaminai nėščioms pristatomi visoje Lietuvoje per 2-3 darbo dienas. Vitaminus nėščioms Kaune galima atsiimti tą pačią darbo dieną.

 

Vitaminai nėščiosioms 

Prekių 14 kategorijoje
Puslapyje