GNLD / Neolife vitaminai

Perkamiausios

Informacija

GNLD / Neolife vitaminai

Neolife vitaminai. GNLD yra pasaulinis lyderis maisto papildų rinkoje kuris siūlo Jums vienus aukščiausios kokybės vitaminų. GNLD / Neolife produkcijos sukurti vitaminai ir maisto papildai pagal savo unikalią sudėtį neturi analogų pasaulyje. Vitaminai pagaminti tik iš kruopščiai atrinktų žaliavų ir pagaminti pagal mokslininkų atrinktas formules, atsižvelgiant, kad medžiagos derėtų tarpusavyje, veiktų sinergiškai ir užtikrintų maksimalų pasisavinimą.

GNLD / Neolife vitaminai 

Prekių 25 kategorijoje

Subkategorijos

 • Vitaminai moterims

  Vitaminai moterims, tai nėra tik vitaminai. GNLD/NeoLife maisto papildai moterims savo sudėtyje turi kryžmažiedžių daržovių, kurių viena iš veikliųjų medžiagų yra izoflavonai, pasižymintys labai plačiu veikimo spektru. Kryžmažiedžiai augalai ypač rekomenduojami vartoti menopauzės laikotarpiu, kai moters oraganizme sumažėja moters lytinio hormono estrogeno.    Taip pat maisto papilduose moterims yra labai svarbių  mineralų: kalcio, geležies, seleno ir cinko. Vitaminai moterims pristatomi visoje Lietuvoje.

 • Vitaminai nėščiosioms

  GNLD/NeoLife vitaminai nėščiosioms yra ypač saugūs. Taip yra dėl to,kad jie išgaunami tik iš natūralių vaisių ir daržovių, kurių ypač trūksta kasdieninėje mityboje.  Žuvų taukai Salmon Oil Plus yra ypatingai švarūs. Jie buvo patikrinti nuo 160 potencialių teršalų ir jų koncentracija žuvų taukuose prilyginta nuliui, kas nėščioms ir maitinančioms moterims yra ypatingai svarbu. Visuose GNLD/NeoLife produktuose naudojami tik natūralios kilmės dažikliai ir nėra konservantų. Vitaminai nėščioms pristatomi visoje Lietuvoje.

   

 • Vitaminai vaikams

  GNLD/NeoLife vitaminai vaikams gali padėti sustiprinti vaikų imuninę sistemą, kuri vaikystėje susiduria su didžiausiais sunkumais. Maisto papildai vaikams padeda užpildyti mitybos spragas, kurios kalbant apie vaikų mitybą yra dažna taisyklė ir reta išimtis. GNLD/NeoLife natūralūs vitaminai  vaikams skiriasi nuo kitų dar ir tuo, kad jų sudėtyje yra ne tik vitaminai ir mineralai, bet ir lipidai ir steroliai, kurių labai trūksta maiste ir kurie labai svarbūs mūsų organizmui.
  Tokius maisto papildus vaikams specialiai sukūrė NeoLife kompanija. Populiariausi jų yra VitaSquares maisto papildai vaikams, kramtomos tabletės, kurios yra ne tik skanios, bet ir labai naudingos mūsų mažiesiems.
  Taip pat šioje kategorijoje rasite maisto papildų, kurie yra būtini augantiems ir aktyviems vaikams. Vieni iš tokių yra Nutrishake baltyminiai kokteiliai, kurie suteikia vaikams baltymų(vaikams reikalingas didelis kiekis aukščiausios kokybės baltymų), visas svarbiausias amino rūgštis ir kalcio, taip reikalingo greitai augantiems vaikų kaulams.

  Ko gero viena iš svarbiausių maistinių medžiagų vaikams yra Omega 3 riebiosios rūgštys. Nervų sistemai yra labai svarbios omega3 riebiosios rūgštys, nes jos įeina į neuronų sudėtį, o pats organizmas šių rūgščių negamina. Todėl besiformuojantiems vaikams ypatingai svarbu su maistu gauti kokybiškų omega 3 riebiųjų rūgščių. NeoLife mokslininkai sukūrė ypač švarų ir saugų omega 3 vaikams papildą Salmon Oil Plus, kuris yra patikrintas nuo 200 potencialiausių teršalų ir jų koncentracija produkte lygi nuliui.

 • Vitaminai vyrams

  Tai ne tik mineralinės medžiagos ir vitaminai vyrams. GNLD/NeoLife maisto papildai vyrams yra pagaminti iš tokių maistinių medžiagų, kurias kiekvienas vyras turėtų vartoti kiekvieną dieną, bet retas kuris vartoja. Todėl vartojant GNLD/NeoLife maisto papildus vyrams gauname visas būtiniausias maistines medžiagas iš grūdų, kryžmažiedžių daržovių, karotenoidų, flavonoidų ir žuvų taukų. Taip pat į NeoLife maisto papildų sudėtį įeina vyrams ypač svarbios mineralinės medžiagos, tokios kaip selenas, cinkas, vitaminas E, vitaminas C, žuvų taukai ir kt.

  Itin svarbus vyrams yra vitaminas D. Atlikti moksliniai tyrimai rodo, kad vitamino D deficitas(mažiau nei 20 ng/ml.) yra glaudžiai susiję su vyriško hormono testoterono trūkumu vyro organizme, o tai gali turėti įtakos prostatai. Kaip dažnai juokaujama, kad prostata yra vyrų antroji širdis, todėl vyrai turėtų sekti savo D vitamino lygį organizme ir esant jo trūkumui pasirūpinti, kad jo netruktų.
  Esant vitamino D trūkumui rekomenduojama rinktis produktus turtingus vitaminu D, daugiau laiko praleisti saulėje ir vartoti maisto papildus su vitaminu D.
  NeoLife kompanija rūpinasi mūsų sveikata jau 1958 metų ir savo asortimente siūlo nemažai maisto papildų vyrams, savo sudėtyje turinčių vitamino D.

  Vitaminai vyrams pristatomi visoje Lietuvoje.

Puslapyje