GNLD / Neolife vitaminai

Neolife vitaminai. NeoLife yra pasaulinis lyderis maisto papildų rinkoje kuris siūlo Jums vienus aukščiausios kokybės vitaminų. GNLD/Neolife kompanijos sukurti vitaminai ir maisto papildai pagal savo unikalią sudėtį neturi analogų pasaulyje.
NeoLife vitaminai pagaminti tik iš kruopščiai atrinktų žaliavų ir pagaminti pagal mokslininkų atrinktas formules, atsižvelgiant, kad medžiagos derėtų tarpusavyje, veiktų sinergiškai ir užtikrintų maksimalų pasisavinimą. Naudojamos tik aukščiausios kokybės natūralios maistinės medžiagos esančios žmogaus mitybos grandinėje.

GNLD / Neolife vitaminai 

Prekių 29 kategorijoje

Subkategorijos

 • Vitaminai moterims

  Vitaminai moterims, tai nėra tik vitaminai. GNLD/NeoLife maisto papildai moterims savo sudėtyje turi kryžmažiedžių daržovių, kurių viena iš veikliųjų medžiagų yra izoflavonai, pasižymintys labai plačiu veikimo spektru. Kryžmažiedžiai augalai ypač rekomenduojami vartoti menopauzės laikotarpiu, kai moters oraganizme sumažėja moters lytinio hormono estrogeno. Taip pat maisto papilduose moterims yra labai svarbių  mineralų: kalcio, geležies, seleno ir cinko.
  Vitaminas E- vienas iš svarbiausių vitaminų moterims, tikrai ne be reikalo vadinamas "grožio vitaminu". Vitaminas E yra stiprus antioksidantas ir riebaluose tirpus vitaminas, kuris gali padėti ilgiau išsaugoti odos ir plaukų jaunystę. Jis ypač svarbus vitaminas moterims ir dėl to, kad padeda palaikyti nuoseklų menstruacinį ciklą. NeoLife kompanija savo produktuose naudoja, tik natūralų vitaminą E.
  Na, o moterims trokštančioms skaisčios  ir dailios odos, reikėtų užtikrinti pakankamą vitamino C kiekį organizme.
  Ar žinojote, kad biotinas(vitaminas B7) saugo plaukus nuo slinkimo, sausėjimo ir net žilimo? Jis taip pat stiprina ir nagus. O šie dalykai savimi besirūpinančiomis moterims, tikrai svarbūs.
  Visų šių svarbių maistinių medžiagų ir vitaminų galite gauti pasirinkę jums šiuo metu tinkamiausius NeoLife vitaminus moterims.

  Vitaminai moterims pristatomi visoje Lietuvoje per 2-3 darbo dienas.

 • Vitaminai nėščiosioms

  GNLD/NeoLife vitaminai nėščiosioms yra ypač saugūs. Taip yra dėl to, kad jie išgaunami tik iš natūralių vaisių, daržovių, grūdų ir žuvų, kurių ypač trūksta kasdieninėje mityboje. Visos medžiagos yra iš žmogaus mitybos grandinės ir praeina didelį kokybės kontrolės etapą.
  Pavyzdžiui NeoLife žuvų taukai Salmon Oil Plus yra ypatingai švarūs. Jie buvo patikrinti nuo 200 potencialių teršalų(tame tarpe tokių pavojingų besilaukiančioms moterims ir jų vaisiui, kaip švinas, gyvsidabris, kadmis) ir jų koncentracija žuvų taukuose prilyginta nuliui, kas nėščioms ir maitinančioms moterims yra ypatingai svarbu.

  Vienas svarbiausių vitaminų nėščiosioms yra vitaminas D. Gydytojai ginekologai ir akušeriai rekomenduoja moterims vartoti vitaminą D visą nėštumo ir žindymo laikotarpį. Ypatingai šis vitaminas svarbus trečiame nėštumo semestre, kai padidėja ir kalcio poreikis. Mokslininkai ypač atkreipia dėmesį, kad vitaminu D nėščiosioms ypatingai reikia pasirūpinti žiemos laikotarpiu.
  Kitas būtinas vitaminas nėščiosioms yra folio rūgštis. Moksliniais tyrimais nustatyta, kad folio rūgštis padeda apsaugoti naujagimį nuo sunkių apsigimimų, ypač nervų sistemos ir smegenų. Taip pat, folio rūgštis svarbi tinkamam vaisiaus vystymuisi užtikrinti.

  NeoLife produktuose galite rasti svarbiausių vitaminų nėščiosioms ir juos saugiai vartoti rekomenduojamomis dozėmis.
  Visuose NeoLife produktuose naudojami tik natūralios kilmės dažikliai ir nėra konservantų.

  Vitaminai nėščioms pristatomi visoje Lietuvoje per 2-3 darbo dienas. Vitaminus nėščioms Kaune galima atsiimti tą pačią darbo dieną.

   

 • Vitaminai vaikams

  GNLD/NeoLife vitaminai vaikams gali padėti sustiprinti vaikų imuninę sistemą, kuri vaikystėje susiduria su didžiausiais sunkumais. Maisto papildai vaikams padeda užpildyti mitybos spragas, kurios kalbant apie vaikų mitybą yra dažna taisyklė ir reta išimtis. GNLD/NeoLife natūralūs vitaminai  vaikams skiriasi nuo kitų dar ir tuo, kad jų sudėtyje yra ne tik vitaminai ir mineralai, bet ir lipidai ir steroliai, kurių labai trūksta maiste ir kurie labai svarbūs mūsų organizmui.

  Tokius maisto papildus vaikams specialiai sukūrė NeoLife kompanija. Populiariausi jų yra VitaSquares maisto papildai vaikams, kramtomos tabletės, kurios yra ne tik skanios, bet ir labai naudingos mūsų mažiesiems.

  Pagrindiniai vitaminai vaikams imunitetui stiprinti yra kramtomas vitaminas C, žuvų taukai, karotenoidai, flavonoidai ir gerosios bakterijos. NeoLife kompanijos sukurti vaikiški vitaminai imunitetui stiprinti yra aukščiausios kokybės iš sveikų produktų, nenaudojant sintetinių priedų ir dirbtinių dažiklių ir saldiklių, todėl yra ypač saugūs ir veiksmingi.

  Taip pat, šioje kategorijoje rasite NeoLife vitaminų vaikams, kurie yra būtini augantiems ir aktyviems mažiesiems ir paaugliams. Vieni iš tokių yra Nutrishake baltyminiai kokteiliai, kurie suteikia vaikams taip reikalingų baltymų (vaikams būtina gauti pakankamą kiekį aukščiausios kokybės baltymų), visas svarbiausias amino rūgštis ir kalcio, labai reikalingo greitai augantiems vaikų kaulams.

  Ko gero, viena iš svarbiausių maistinių medžiagų vaikams yra Omega 3 riebiosios rūgštys. Mūsų nervų sistemai yra labai svarbios omega 3 riebiosios rūgštys. Jos įeina į neuronų sudėtį, o pats organizmas šių riebiųjų rūgščių negamina. Todėl besiformuojantiems ir augantiems vaikams ypatingai svarbu su maistu gauti kokybiškų omega 3 riebiųjų rūgščių. NeoLife mokslininkai sukūrė ypač švarų ir saugų omega 3 vaikams papildą Salmon Oil Plus, kuris yra patikrintas nuo 200 potencialiausių teršalų ir jų koncentracija produkte lygi nuliui.

  NeoLife vitaminai vaikams pristatomi visoje Lietuvoje per 2-3 darbo dienas. NeoLife maisto papildai Kaune atsiimami nemokamai ir tą pačią dieną.

 • Vitaminai vyrams

  Tai ne tik mineralinės medžiagos ir vitaminai vyrams. GNLD/NeoLife maisto papildai vyrams yra pagaminti iš tokių maistinių medžiagų, kurias kiekvienas vyras turėtų vartoti kiekvieną dieną, bet retas kuris vartoja. Todėl vartojant GNLD/NeoLife maisto papildus vyrams gauname visas būtiniausias maistines medžiagas iš grūdų, kryžmažiedžių daržovių, karotenoidų, flavonoidų ir žuvų taukų. Taip pat į NeoLife maisto papildų sudėtį įeina vyrams ypač svarbios mineralinės medžiagos, tokios kaip selenas, cinkas, vitaminas E, vitaminas C, žuvų taukai ir kt.

  Itin svarbus vitaminas vyrams yra vitaminas D. Atlikti moksliniai tyrimai rodo, kad vitamino D deficitas(mažiau nei 20 ng/ml.) yra glaudžiai susiję su vyriško hormono testoterono trūkumu vyro organizme, o tai gali turėti įtakos prostatai. Kaip dažnai juokaujama, kad prostata yra vyrų antroji širdis, todėl vyrai turėtų sekti savo D vitamino lygį organizme ir esant jo trūkumui pasirūpinti, kad jo netrūktų.
  Esant vitamino D trūkumui rekomenduojama rinktis produktus turtingus vitaminu D, daugiau laiko praleisti saulėje ir vartoti maisto papildus su vitaminu D.
  NeoLife kompanija rūpinasi mūsų sveikata jau 1958 metų ir savo asortimente siūlo nemažai maisto papildų vyrams, savo sudėtyje turinčių vitamino D.

  Vitaminai vyrams pristatomi visoje Lietuvoje per 2-3 darbo dienas.

Puslapyje