GNLD / Neolife vitaminai

Perkamiausios

Informacija

GNLD / Neolife vitaminai

Neolife vitaminai. GNLD yra pasaulinis lyderis maisto papildų rinkoje kuris siūlo Jums vienus aukščiausios kokybės vitaminų. GNLD / Neolife produkcijos sukurti vitaminai ir maisto papildai pagal savo unikalią sudėtį neturi analogų pasaulyje. Vitaminai pagaminti tik iš kruopščiai atrinktų žaliavų ir pagaminti pagal mokslininkų atrinktas formules, atsižvelgiant, kad medžiagos derėtų tarpusavyje, veiktų sinergiškai ir užtikrintų maksimalų pasisavinimą.

GNLD / Neolife vitaminai 

Prekių 24 kategorijoje

Subkategorijos

 • Vitaminai moterims

  Vitaminai moterims, tai nėra tik vitaminai. GNLD/NeoLife maisto papildai moterims savo sudėtyje turi kryžmažiedžių daržovių, kurių viena iš veikliųjų medžiagų yra izoflavonai, pasižymintys labai plačiu veikimo spektru. Kryžmažiedžiai augalai ypač rekomenduojami vartoti menopauzės laikotarpiu, kai moters oraganizme sumažėja moters lytinio hormono estrogeno.    Taip pat maisto papilduose moterims yra labai svarbių  mineralų: kalcio, geležies, seleno ir cinko. Vitaminai moterims pristatomi visoje Lietuvoje.

 • Vitaminai nėščiosioms

  GNLD/NeoLife vitaminai nėščiosioms yra ypač saugūs. Taip yra dėl to,kad jie išgaunami tik iš natūralių vaisių ir daržovių, kurių ypač trūksta kasdieninėje mityboje.  Žuvų taukai Salmon Oil Plus yra ypatingai švarūs. Jie buvo patikrinti nuo 160 potencialių teršalų ir jų koncentracija žuvų taukuose prilyginta nuliui, kas nėščioms ir maitinančioms moterims yra ypatingai svarbu. Visuose GNLD/NeoLife produktuose naudojami tik natūralios kilmės dažikliai ir nėra konservantų. Vitaminai nėščioms pristatomi visoje Lietuvoje.

   

 • Vitaminai vaikams

  GNLD / NeoLife vitaminai vaikams gali padėti sustiprinti vaikų imuninę sistemą, kuri vaikystėje susiduria su didžiausiais sunkumais. Maisto papildai vaikams padeda užpildyti mitybos spragas, kurios kalbant apie vaikų mitybą yra dažna taisyklė ir reta išimtis. GNLD/NeoLife naturalūs vitaminai  vaikams skiriasi nuo kitų dar ir tuo, kad jų sudėtyje yra ne tik vitaminai ir mineralai, bet ir lipidai ir steroliai, kurių labai trūksta maiste ir kurie labai svarbūs mūsų organizmui.

 • Vitaminai vyrams

  Tai ne tik mineralinės medžiagos ir vitaminai vyrams. GNLD/NeoLife maisto papildai vyrams yra pagaminti iš tokių maistinių medžiagų, kurias kiekvienas vyras turėtų vartoti kiekvieną dieną, bet retas kuris vartoja. Todėl vartojant GNLD/NeoLife maisto papildus vyrams gauname visas būtiniausias maistines medžiagas iš grūdų, kryžmažiedžių daržovių, žuvų taukų. Taip pat į sudėtį įeina vyrams ypač svarbios mineralinės medžiagos, tokios kaip selenas, cinkas, vitaminas E, vitaminas C, žuvų taukai ir kt. Vitaminai vyrams pristatomi visoje Lietuvoje.

Puslapyje