Vitaminai ir papildai

Perkamiausios

Informacija

Vitaminai ir papildai

NeoLife / GNLD vitaminai ir papildai -sukurti gamtos, pagrįsti mokslo. Tai itin kokybiški vitaminai ir papildai, tinkantys ir sportuojantiems ir aktyvų gyvenimą gyvenantiems žmonėms ir visiems besirūpinantiems savo ir savo šeimos sveikata.

Vitaminai ir papildai 

Prekių 26 kategorijoje

Subkategorijos

 • GNLD / Neolife vitaminai

  Neolife vitaminai. GNLD yra pasaulinis lyderis maisto papildų rinkoje kuris siūlo Jums vienus aukščiausios kokybės vitaminų. GNLD / Neolife produkcijos sukurti vitaminai ir maisto papildai pagal savo unikalią sudėtį neturi analogų pasaulyje. Vitaminai pagaminti tik iš kruopščiai atrinktų žaliavų ir pagaminti pagal mokslininkų atrinktas formules, atsižvelgiant, kad medžiagos derėtų tarpusavyje, veiktų sinergiškai ir užtikrintų maksimalų pasisavinimą.

 • GNLD / Neolife papildai

  Neolife papildai, tai daugiau nei papildai. GNLD garantuoja, kad kiekvienas pagamintas ir patiektas į rinką produktas atitinka pačius aukščiausius kokybės reikalavimus. GNLD/Neolife papildai yra vienas geriausių pasirinkimų žmonėms besirūpinantiems savo ir savo šeimos sveikata. GNLD/Neolife maisto papildai jau beveik šešiasdešimt metų ir daugiau kaip penkiasdešimtyje pasaulio šalių padeda žmonėms užpildyti mitybos spragas ir aprūpina organizmo ląsteles reikiama energija.

 • Žuvų taukai

  Jau seniai žinoma, kad žuvų taukai yra labai svarbūs mūsų mitybai. Svarbiausia yra žuvų taukuose esančios Omega 3 riebiosios rūgštys. Paprastai siūlomi žuvų taukai su dviejomis Omega 3 riebiosiomis rūgštimis: EPA ir DHA. GNLD/NeoLife pagamino žuvų taukus į kurių sudėtį įeina visos gamtoje randamos aštuonios Omega 3 riebiosios rūgštys. Tai vienintelis toks produktas Lietuvoje į kurį įeina visa Omega 3 riebalų rūgščių šeima ir potencialių teršalų koncentracija prilyginta nuliui.  

 • Rinkiniai

  Šventiniai vitaminų, maisto papildų, bei odos kūno priežiūros priemonių rinkiniai dovanoms. Rinktis rinkinį yra pigiau, nei pirkti produktus atskirai. Be to tai gali būti puiki dovana šventiniam Kalėdų ir Naujųjų metų periodui.

  Artėjančių švenčių proga mes pasirūpinome Jūsų artimųjų dovanomis už Jus ir paruošėme tam Kalėdinius pasiūlymus visai šeimai su NeoLife produktais.

  Užsisakę rinkinį kartu gausite ir NeoLife dovanų maišelį, todėl nebereiks rūpintis dovanos įpakavimu.

 • Pagal maistines medžiagas
Puslapyje