Vitaminai ir papildai

NeoLife / GNLD vitaminai ir papildai -sukurti gamtos, pagrįsti mokslo. Tai itin kokybiški vitaminai ir papildai, tinkantys ir sportuojantiems ir aktyvų gyvenimą gyvenantiems žmonėms ir visiems besirūpinantiems savo ir savo šeimos sveikata.

Vitaminai ir papildai 

Prekių 32 kategorijoje

Subkategorijos

 • GNLD / Neolife vitaminai

  Neolife vitaminai. NeoLife yra pasaulinis lyderis maisto papildų rinkoje kuris siūlo Jums vienus aukščiausios kokybės vitaminų. GNLD/Neolife kompanijos sukurti vitaminai ir maisto papildai pagal savo unikalią sudėtį neturi analogų pasaulyje.
  NeoLife vitaminai pagaminti tik iš kruopščiai atrinktų žaliavų ir pagaminti pagal mokslininkų atrinktas formules, atsižvelgiant, kad medžiagos derėtų tarpusavyje, veiktų sinergiškai ir užtikrintų maksimalų pasisavinimą. Naudojamos tik aukščiausios kokybės natūralios maistinės medžiagos esančios žmogaus mitybos grandinėje.

 • GNLD / Neolife papildai

  Neolife papildai, tai daugiau nei papildai. GNLD garantuoja, kad kiekvienas pagamintas ir patiektas į rinką produktas atitinka pačius aukščiausius kokybės reikalavimus. GNLD/Neolife papildai yra vienas geriausių pasirinkimų žmonėms besirūpinantiems savo ir savo šeimos sveikata. GNLD/Neolife maisto papildai jau beveik šešiasdešimt metų ir daugiau kaip penkiasdešimtyje pasaulio šalių padeda žmonėms užpildyti mitybos spragas ir aprūpina organizmo ląsteles reikiama energija.

 • Žuvų taukai

  Jau seniai žinoma, kad žuvų taukai yra labai svarbūs mūsų mitybai. Svarbiausia yra žuvų taukuose esančios Omega 3 riebiosios rūgštys. Kadangi,  mūsų organizmas pats negamina šių riebiųjų rūgščių, labai svarbu jų gauti su maistu, bent 2-3 kartus per savaitę valgyti riebią žuvį arba naudoti kokybiškus maisto papildus, kuriuose įeina Omega 3 riebiosios rūgštys.
  Apie teigiamą Omega 3 riebiųjų rūgščių naudą mokslas kalba jau seniai. Žinome, kaip svarbu gauti šias rūgštis kiekvienam žmogui, o ypač svarbu jų gauti vaikams ankstyvuoju smegenų raidos etapu  ir nėsčiosioms moterims.
  Žuvų taukai didina atsparumą infekcijoms, gerina dėmesio koncentravimą, todėl svarbūs žmonėms, kuriems sunku išlaikyti dėmesį, hiperaktyviems vaikams, taip pat teigiamai veikia emocijų ir nuotaikų kaitą.
  Atliktuose klinikiniuose ir eksperimentiniuose tyrimuose įrodyta teigiama Omega 3 riebiųjų rūgščių nauda organizmui jas vartojant reguliariai bent du mėnesius.
  Paprastai, rinkoje siūlomi žuvų taukai savo sudėtyje turi dvi  Omega 3 riebiąsias rūgštis: EPR ir DHR. Kuo  skiriasi GNLD/NeoLife žuvų taukai nuo kitų esančiu rinkoje? NeoLife pagamino žuvų  taukus į kurių sudėtį įeina visos gamtoje randamos aštuonios Omega 3 riebiosios rūgštys. Tai vienintelis toks produktas Lietuvoje į kurį įeina visa Omega 3 riebalų rūgščių šeima.
  NeoLife Omega 3 Salmon Oil Plus produkte visos žaliavos patikrinamos  nuo  200 potencialiausių  teršalų ir jų  koncentracija produkte yra lygi nuliui.   

 • Rinkiniai

  Maisto papildų, bei odos kūno priežiūros priemonių rinkiniai.  Rinktis rinkinį visada yra pigiau, nei pirkti produktus atskirai. Be to, tai gali būti puiki dovana šventiniam Kalėdų ir Naujųjų metų laikotarpiui, taip pat gimtadieniui ar kitai šventei.

  Maisto papildų, kosmetikos ar svorio kontrolės rinkinių pasiūlymai nuolat atnaujinami. Dėl to specialūs rinkinių pasiūlymai, bet kada gali pasikeisti ar atsinaujinti.

  Šiuo metu aktyvus specialus rinkinys nuo peršalimo!

 • Maisto papildai pagal...

  Kataloge pateikiami NeoLife / GNLD vitaminai ir papildai pagal maistines medžiagas, mineralus ir vitaminus.

Puslapyje