Perkamiausios

Informacija

Žuvų taukai

Jau seniai žinoma, kad žuvų taukai yra labai svarbūs mūsų mitybai. Svarbiausia yra žuvų taukuose esančios Omega 3 riebiosios rūgštys. Kadangi,  mūsų organizmas pats negamina šių riebiųjų rūgščių, labai svarbu jų gauti su maistu, bent 2-3 kartus per savaitę valgyti riebią žuvį arba naudoti kokybiškus maisto papildus, kuriuose įeina Omega 3 riebiosios rūgštys.
Apie teigiamą Omega 3 riebiųjų rūgščių naudą mokslas kalba jau seniai. Žinome, kaip svarbu gauti šias rūgštis kiekvienam žmogui, o ypač svarbu jų gauti vaikams ankstyvuoju smegenų raidos etapu  ir nėsčiosioms moterims.
Žuvų taukai didina atsparumą infekcijoms, gerina dėmesio koncentravimą, todėl svarbūs žmonėms, kuriems sunku išlaikyti dėmesį, hiperaktyviems vaikams, taip pat teigiamai veikia emocijų ir nuotaikų kaitą.
Atliktuose klinikiniuose ir eksperimentiniuose tyrimuose įrodyta teigiama Omega 3 riebiųjų rūgščių nauda organizmui jas vartojant reguliariai bent du mėnesius.
Paprastai, rinkoje siūlomi žuvų taukai savo sudėtyje turi dvi  Omega 3 riebiąsias rūgštis: EPR ir DHR. Kuo  skiriasi GNLD/NeoLife žuvų taukai nuo kitų esančiu rinkoje? NeoLife pagamino žuvų  taukus į kurių sudėtį įeina visos gamtoje randamos aštuonios Omega 3 riebiosios rūgštys. Tai vienintelis toks produktas Lietuvoje į kurį įeina visa Omega 3 riebalų rūgščių šeima. NeoLife Omega 3 Salmon Oil Plus produkte visos žaliavos patikrinamos  nuo  200 potencialiausių  teršalų ir jų  koncentracija produkte yra lygi nuliui.
Dažnai girdime klausimus, kuo skiriasi NeoLife Salmon Oil Plus kaina ir sudėtis nuo NeoLife Salmon Oil produkto?
Norim pabrėžti, kad kaina skiriasi ne dėl to, kad skiriasi kapsulių skaičius pakuotėje. NeoLife Salmon Oil Plus riebiosios rūgštys yra išgautos iš lašišų aliejaus, sardinijų, ančiuvių ir tunų. Produkto sudėtyje yra net 8- nios omega 3 riebiosios rūgštys. NeoLife Omega Salmon Oil išgautos iš lašišos taukų ir jų sudėtyje yra dvi pagrindinės riebiosios rūgštys EPR ir DHR.


 

Žuvų taukai 

Prekių 2 kategorijoje