Maisto papildai imunitetui

Natūralūs maisto papildai internetu imunitetui stiprinti. Čia rasite tai, kas šimtmečiais naudojama mūsų mitybos grandinėje: karotenoidai, flavonoidai, žuvų taukai, vitaminas C iš citrusinių vaisių, česnakas, svogūnas, grūdai, gerosios bakterijos, polifenoliai iš kurių žinomiausias yra resveratrolis.

Mineralai taip pat turi didelę reikšmę mūsų sveikatai. Labiausiai imuninę sistemą stiprinantys mineralai yra cinkas, selenas ir geležis.

Cinkas- stiprus antioksidantas ir vienas svarbiausių mikroelementų imuninei sistemai palaikyti ir kovoti su virusais. Ypač šaltuoju meų laiku svarbu užtikrinti reikiamas jo atsargas organizme, kad padėti sustiprinti organizmo atsparumą ligoms. Įprastinė cinko paros norma suaugusiam sveikam žmogui yra 10 mg per parą.

Selenas- vienas stipriausių antioksidantų ypač dėl savo priešuždegiminių savybių. Padeda kovoje su virusinėmis infekcijomis, padeda išsaugoti sveiką širdį, svarbus išlaikyti stiprius plaukus ir nagus. Ypač gerai veikia vartojamas kartu su natūraliu vitaminu E. Natūralus seleno šaltinis yra dirvožemis, tačiau bėda ta, kad Lietuvos dirvožemyje jo nebėra. Todėl valgant Lietuvoje užaugintas daržoves, seleno negausime ir turime ieškoti, kaip jo gauti papildomai. Rekomenduojama seleno paros norma suaugusiam sveikam žmogui 50-60 mikrogramų per parą.

Geležis- ypač svarbus mineralas, kuris kaip ir cinkas stiprina atsparumą ligoms. Kai trūksta geležies gali išsivystyti mažakraujystė, sumažėti organizmo aprūpinimas deguonimi ir sutrikti dauguma organizmo funkcijų.
Todėl, esant šio mineralo trūkumui sumažėja organizmo atsparumas ligoms, fizinis pajėgumas, atsiranda deguonies trūkumas, pabąla oda, jaučiamas silpnumas ir nuovargis. Rekomenduojama geležį vartoti kartu su vitaminu C geresniam jos pasisavinimui. Rekomenduojama geležies paros norma suaugusiam sveikam žmogui 10-15 mg.


Svarbiausi vitaminai imunitetui yra vitaminas C ir vitaminas D. Todėl turime atkreipti dėmesį, kad su maistu gautume šių vitaminų pakankamą kiekį. Jei nepakankamai jų gauname su maistu ar dėl ligos ar kitų priežasčių yra didesnis šių vitaminų poreikis, reikėtų vartoti ir maisto papildus. Suaugusiųjų ir vaikų vitaminų suvartojimo paros normos skiriasi, todėl būtina susipažinti ir vartoti, kaip nurodyta produkto etiketėje arba pasitarti su sveikatos specialistu.

Vitaminai imuninei sistemai stiprinti svarbūs, tiek vaikams, tiek ir suaugusiems, tačiau labai svarbu nepamiršti, kad norint turėti gerą sveikatą ir stiprų imunitetą būtini dar keli ingridientai. Tai kokybiškas poilsis, fizinis aktyvumas ir pilnavertė mityba. Tik subalansavę visus šiuos dalykus galėsite džiaugtis puikia savijauta visus metus.  O, mes užtikrinsime, kad esant poreikiui, galėtumėte užsisakyti ir gauti aukščiausios kokybės maisto papildus imunitetui stiprinti, kurie yra sukurti gamtos ir patvirtinti mokslo.

Mūsų internetinėje parduotuvėje galite patogiai užsisakyti, tiek vitaminus vaikams imunitetui stiprinti, tiek vitaminus suaugusiems, tiek rasti visas paminėtas natūralias maistines medžiagas mitybos spragoms užpildyti.
GNLD/NeoLife 
maisto papildai imunitetui pristatomi visoje Lietuvoje per 2-4 darbo dienas.

Maisto papildai imunitetui 

Prekių 18 kategorijoje
Puslapyje