GNLD / Neolife papildai

Perkamiausios

Informacija

GNLD / Neolife papildai

Neolife papildai, tai daugiau nei papildai. GNLD garantuoja, kad kiekvienas pagamintas ir patiektas į rinką produktas atitinka pačius aukščiausius kokybės reikalavimus. GNLD/Neolife papildai yra vienas geriausių pasirinkimų žmonėms besirūpinantiems savo ir savo šeimos sveikata. GNLD/Neolife maisto papildai jau beveik šešiasdešimt metų ir daugiau kaip penkiasdešimtyje pasaulio šalių padeda žmonėms užpildyti mitybos spragas ir aprūpina organizmo ląsteles reikiama energija.

GNLD / Neolife papildai 

Prekių 26 kategorijoje

Subkategorijos

 • Maisto papildai...

  Natūralūs maisto papildai internetu imunitetui stiprinti. Tik tai, kas šimtmečiais naudojama mūsų mitybos grandinėje: karotenoidai, flavonoidai, žuvų taukai, vitaminas C iš citrusinių vaisių, česnakas, svogūnas, grūdai. GNLD/NeoLife maisto papildai imunitetui pristatomi visoje Lietuvoje.

 • Papildai organizmo...

  GNLD/NeoLife siūlo unikalų maisto papildą organizmo valymui Betaguard. Šis maisto papildas savo sudėtyje turi platų antioksidantų kompleksą. Taip pat į NeoLife "Betaguard" sudėtį įeina vitaminai ir antioksidantai, kurie apsaugo ir vandeningąsias ir riebalų turinčias organizmo ląsteles. O cinkas ir varis palaiko natūralų organizmo detoksikacijos procesą.

 • Papildai lieknėjimui

  Svorio metimas reikalauja daug pastangų ir sunku atsirinkti tinkamą programą ar maisto papildus lieknėjimui. GNLD/NeoLife labai daug skyrė dėmesio tam, kad svorio metimas būtų lengvas ir efektyvus, todėl sukūrė ne tik maisto papildus lieknėjimui, bet ir paruošė svorio metimo programą su rekomendacijomis. Daugybė žmonių visame pasaulyje jau išbandė NeoLife svorio metimo programą ir pasiekė puikių rezultatų. Sveikas svorio metimas, gera savijauta ir rezultatas, visa tai suteikia GNLD/NeoLife maisto papildai lieknėjimui ir svorio metimo programa.

 • Papildai sportui

  GNLD/NeoLife maisto papildai sportui ypač tinka sportuojantiems ir aktyvų gyvenimo būdą mėgstantiems žmonėms. NeoLife sporto papildai tinka vartoti ne tik siekiantiems aukštumų sporte, bet ir mėgėjams ar žmonėms, kurie nori savo organizmą papildyti svarbiausiomis maisto medžiagomis. Tam ypač tinka Nutrishake ir NeoLifeShake kokteiliai į kurių sudėtį įeina visos amino rūgštys, kokybiški baltymai, vitaminai ir mineralai.
  Puikus būdas pasikrauti energijos prieš treniruotę arba atstatyti jėgas iš karto po treniruotės. O NeoLifeBar nauji batonėliai neleis organizmui išalkti ilgos treniruotės ar varžybų metu.
  Tarp sportininkų, kurie vartoja NeoLife maisto papildus yra europos, pasaulio ir olimpiniai čempionai, bei prizininkai. NeoLife maisto papildai yra ne tik kokybiški, bet ir saugūs, patvirtinti Pasaulinės antidopingo agentūros, todėl ir profesionalūs sportininkai juos drąsiai vartoja.
  Maisto papildai sportui pristatomi visoje Lietuvoje.

Puslapyje