GNLD / Neolife papildai

Neolife papildai, tai daugiau nei papildai. GNLD garantuoja, kad kiekvienas pagamintas ir patiektas į rinką produktas atitinka pačius aukščiausius kokybės reikalavimus. GNLD/Neolife papildai yra vienas geriausių pasirinkimų žmonėms besirūpinantiems savo ir savo šeimos sveikata. GNLD/Neolife maisto papildai jau beveik šešiasdešimt metų ir daugiau kaip penkiasdešimtyje pasaulio šalių padeda žmonėms užpildyti mitybos spragas ir aprūpina organizmo ląsteles reikiama energija.

GNLD / Neolife papildai 

Prekių 31 kategorijoje

Subkategorijos

 • Maisto papildai...

  Natūralūs maisto papildai internetu imunitetui stiprinti. Čia rasite tai, kas šimtmečiais naudojama mūsų mitybos grandinėje: karotenoidai, flavonoidai, žuvų taukai, vitaminas C iš citrusinių vaisių, česnakas, svogūnas, grūdai, gerosios bakterijos, polifenoliai iš kurių žinomiausias yra resveratrolis.

  Mineralai taip pat turi didelę reikšmę mūsų sveikatai. Labiausiai imuninę sistemą stiprinantys mineralai yra cinkas, selenas ir geležis.

  Cinkas- stiprus antioksidantas ir vienas svarbiausių mikroelementų imuninei sistemai palaikyti ir kovoti su virusais. Ypač šaltuoju meų laiku svarbu užtikrinti reikiamas jo atsargas organizme, kad padėti sustiprinti organizmo atsparumą ligoms. Įprastinė cinko paros norma suaugusiam sveikam žmogui yra 10 mg per parą.

  Selenas- vienas stipriausių antioksidantų ypač dėl savo priešuždegiminių savybių. Padeda kovoje su virusinėmis infekcijomis, padeda išsaugoti sveiką širdį, svarbus išlaikyti stiprius plaukus ir nagus. Ypač gerai veikia vartojamas kartu su natūraliu vitaminu E. Natūralus seleno šaltinis yra dirvožemis, tačiau bėda ta, kad Lietuvos dirvožemyje jo nebėra. Todėl valgant Lietuvoje užaugintas daržoves, seleno negausime ir turime ieškoti, kaip jo gauti papildomai. Rekomenduojama seleno paros norma suaugusiam sveikam žmogui 50-60 mikrogramų per parą.

  Geležis- ypač svarbus mineralas, kuris kaip ir cinkas stiprina atsparumą ligoms. Kai trūksta geležies gali išsivystyti mažakraujystė, sumažėti organizmo aprūpinimas deguonimi ir sutrikti dauguma organizmo funkcijų.
  Todėl, esant šio mineralo trūkumui sumažėja organizmo atsparumas ligoms, fizinis pajėgumas, atsiranda deguonies trūkumas, pabąla oda, jaučiamas silpnumas ir nuovargis. Rekomenduojama geležį vartoti kartu su vitaminu C geresniam jos pasisavinimui. Rekomenduojama geležies paros norma suaugusiam sveikam žmogui 10-15 mg.


  Svarbiausi vitaminai imunitetui yra vitaminas C ir vitaminas D. Todėl turime atkreipti dėmesį, kad su maistu gautume šių vitaminų pakankamą kiekį. Jei nepakankamai jų gauname su maistu ar dėl ligos ar kitų priežasčių yra didesnis šių vitaminų poreikis, reikėtų vartoti ir maisto papildus. Suaugusiųjų ir vaikų vitaminų suvartojimo paros normos skiriasi, todėl būtina susipažinti ir vartoti, kaip nurodyta produkto etiketėje arba pasitarti su sveikatos specialistu.

  Vitaminai imuninei sistemai stiprinti svarbūs, tiek vaikams, tiek ir suaugusiems, tačiau labai svarbu nepamiršti, kad norint turėti gerą sveikatą ir stiprų imunitetą būtini dar keli ingridientai. Tai kokybiškas poilsis, fizinis aktyvumas ir pilnavertė mityba. Tik subalansavę visus šiuos dalykus galėsite džiaugtis puikia savijauta visus metus.  O, mes užtikrinsime, kad esant poreikiui, galėtumėte užsisakyti ir gauti aukščiausios kokybės maisto papildus imunitetui stiprinti, kurie yra sukurti gamtos ir patvirtinti mokslo.

  Mūsų internetinėje parduotuvėje galite patogiai užsisakyti, tiek vitaminus vaikams imunitetui stiprinti, tiek vitaminus suaugusiems, tiek rasti visas paminėtas natūralias maistines medžiagas mitybos spragoms užpildyti.
  GNLD/NeoLife 
  maisto papildai imunitetui pristatomi visoje Lietuvoje per 2-4 darbo dienas.

 • Papildai organizmo...

  GNLD/NeoLife siūlo unikalų maisto papildą organizmo valymui Betaguard. Šis maisto papildas savo sudėtyje turi platų antioksidantų kompleksą. Taip pat į NeoLife "Betaguard" sudėtį įeina vitaminai ir antioksidantai, kurie apsaugo ir vandeningąsias ir riebalų turinčias organizmo ląsteles. O cinkas ir varis palaiko natūralų organizmo detoksikacijos procesą.

 • Papildai lieknėjimui

  Svorio metimas reikalauja daug pastangų ir sunku atsirinkti tinkamą programą ar maisto papildus lieknėjimui. GNLD/NeoLife labai daug skyrė dėmesio tam, kad svorio metimas būtų lengvas ir efektyvus, todėl sukūrė ne tik maisto papildus lieknėjimui, bet ir paruošė svorio metimo programą su rekomendacijomis. Daugybė žmonių visame pasaulyje jau išbandė NeoLife svorio metimo programą ir pasiekė puikių rezultatų. Sveikas svorio metimas, gera savijauta ir rezultatas, visa tai suteikia GNLD/NeoLife maisto papildai lieknėjimui ir svorio metimo programa.

 • Papildai sportui

  GNLD/NeoLife maisto papildai sportui ypač tinka sportuojantiems ir aktyvų gyvenimo būdą mėgstantiems žmonėms.

  NeoLife sporto papildai tinka vartoti ne tik siekiantiems aukštumų sporte, bet ir mėgėjams ar žmonėms, kurie nori savo organizmą papildyti svarbiausiomis maisto medžiagomis. Tam ypač tinka Nutrishake ir NeoLifeShake kokteiliai į kurių sudėtį įeina visos amino rūgštys, tame tarpe ir nepakeičiamos amino rūgštys, kokybiški baltymai, vitaminai ir mineralai.

  Baltyminiai kokteiliai - ypač gerai ir greitai pasisavinami organizmo yra puikus būdas pasikrauti energijos prieš treniruotę arba atstatyti jėgas iš karto po treniruotės. O NeoLifeBar skanūs ir maistingi batonėliai neleis organizmui išalkti ilgos treniruotės ar varžybų metu. Tai puikus ir sveikas užkandis.

  Tarp sportininkų, kurie vartoja NeoLife maisto papildus yra europos, pasaulio ir olimpiniai čempionai, bei prizininkai. NeoLife maisto papildai yra ne tik kokybiški, bet ir saugūs, patvirtinti Pasaulinės antidopingo agentūros, todėl ir profesionalūs sportininkai juos drąsiai vartoja.

  Maisto papildai sportui pristatomi visoje Lietuvoje per 2-4 darbo dienas.

Puslapyje