Dovanų kuponai

Dovanų kuponai - tai galimybė žmogui, kuriam dovanojate kuponą, pačiam išsirinkti sau dovaną iš elektroninės parduotuvės www.sveikataisgamtos.lt ir nespėlioti, kokia jo veido oda, kokių maisto papildų jam reikia ar kokias valymo priemones jis naudoja namuose.


Pas mus galite užsisakyti net trijų skirtingų sumų dovanų kuponus: 30 EUR, 50 EUR ir 100 EUR vertės.
Galima rinktis dovanų kuponus internetu arba fizinius. Užsisakius kuponą internetu, jį išsiųsime jūsų nurodytu el. paštu. Dovanų čekį galėsite panaudoti patys arba padovanoti norimam žmogui.


Jei norėsite užsisakyti fizinį dovanų kuponą, galėsime jį atspausdinti, gražiai supakuoti ir išsiųsti jūsų nurodytu adresu norimam gavėjui arba Jums. Taip sutaupysite savo laiko ir nudžiuginsite mylimą žmogų.


Dovanų čekiai galios 6 mėnesius nuo jų pirkimo dienos. Juos galima panaudoti perkant el. parduotuvėje www.sveikataisgamtos.lt bet kurią prekę. Jei prekė kainuoja daugiau nei įsigytas kuponas, skirtumą galima sumokėti, o kupono suma išsiminusuos iš prekės sumos.


Jei prekė kainuos mažiau nei pati kupono suma, likutis iš kupono nėra grąžinamas.
Dovanų kuponą galima panaudoti tik vieną kartą.

Jei kyla iššūkių ir nežinote, ką dovanoti artimam žmogui, draugui, partneriui, kolegai ar kt., pasirinkite sveikatos dovanų kuponą iš mūsų el. parduotuvės, kur bus galimybė pasirinkti iš daugybės kokybiškų maisto papildų, natūralios kosmetikos ar ekologiškų namų valymo priemonių asortimento.

Dovanų kuponai 

Prekių 3 kategorijoje