Normaliai ir sausai odai "Nutriance Organic"

„Age-Defying Cell Activating System“ amžiaus nepaisanti ląstelių aktyvinimo sistema trijuose paprastuose žingsniuose apjungia sinergines „Nutriance Organic“ savybes. NeoLife kosmetikos priemonių formulės sukurtos jūsų odos tipui. Čia rasite ekologiškų odos priežiūros priemonių linijos produktus, kurie skirti sausam ir normaliam odos tipui.

3 paprasti žingsniai:

1. Odos valymas ir puoselėjimas. Švelniai nuvalo ir pašalina ant odos susikaupusius nešvarumus. Oda tampa maloniai švelni ir sudrėkinta.
2. Subalansuoja ir atgaivina veido odą. Atkuria normalų odos pH lygį, mažina poras ir gerina odos paviršių ir spalvą. Nuramina ir atgaivina odą.
3. Veido odos aktyvinimas ir maitinimas.
Atgaivina streso paveiktą odą ir skatina odos drėkinimą. Suteikia natūralią odos apsaugą nuo senėjimo, padeda atsinaujinti ląstelėms. Nutriance Organic kosmetika padeda odai atgauti akimi matomą jaunatvišką išvaizdą.

Šią trijų žingsnių "Nutriance Organic" odos priežiūros sistemą papildo švelnus makiažo valiklis, tinkantis visiems odos tipams. Kartu su odą maitinančiais eteriniais aliejais, makiažo valiklis rūpinasi plona paakių ir vokų oda.
Taip pat ekologiškos sertifikuotos kosmetikos kategorijoje galima rasti naujausią NeoLife mokslininkų sukurtą produktą. Tai stangrinamasis paakių gelis visiems odos tipams. Nutriance Organic paakių kremas vyrams ir moterims padeda atgaivinti jautrią paakių odą, mažina raukšles ir šviesina patamsėjusius paakius.

Normaliai ir sausai odai "Nutriance Organic" 

Prekių 6 kategorijoje